Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem birom a hetkoznapokat vele mert nem jo. Szakitani kene?

Figyelt kérdés

Nem találom fel magam vele ha kettesben vagyunk nappal.


Max ha megyunk valahova haverok vagy akármi vagy szorakozni, vagy rokonokhoz, szoval ha vannak más emberek is ott, vagy ejszaka is elvagyunk.


De nappal ha ráérunk szinte kinlodom vele. Nincs tema, esemény semmi, menekulok.


Megoldás?



#nappal kettesben
2022. jan. 27. 10:25
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Akkor a kérdésed nem érthető.


Nem jártok, nem jó és mégis.

2022. jan. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Szoval most nappal van mindketten raerunk épp.

De mivel nem tudok vele mit kezdeni igy elmenekultem hogy legyunk külön.


Es olyan erzesem van hogy nem veletlenul lehet az hogy ő belolem menekulést vált ki. Nem is konyorog nagyon hogy toltsuk egyutt a napot...


Ez miatt most puffogok magamban.

Es legszivesebben keresnék mást aki szivesen van velem nappal, mert ugy nez ki, a sajat barátom az nem. Kulonben jol tudnám magam vele érezni.


De ha meg mással vagyok, kezdodik a felteknység kontroll, meg etc. Plane ha ferfi ismerosommel lennék. Pedog massal tok jot kajálnék dumálnék nevetnék, vele meg KÍN:(

Azert kín valszeg nekem, mert neki velem kín.


Es mennék pl.mecibe is de nem vele..igy meg nem merek senkivel elmenni.



Es itt ülök hogy mi a francokat csinaljak az egyetlen szabadnapomin

2022. jan. 27. 11:12
 13/21 A kérdező kommentje:
Na kezdodik. Feltekenysegi kizeria van
2022. jan. 27. 11:20
 14/21 A kérdező kommentje:
Mizeria
2022. jan. 27. 11:20
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg közös főzés otthon, közös házkörüli tevékenységek, filmnézés, társas, közös edzés otthon? Annyi mindent lehet csinálni, ehelyett fekszetek az ágyban egymás mellett, vagy külön szobában és duzzogsz hogy semmit nem csináltok??

Meg is érdelmed már ne haragudj. :D

2022. jan. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Mi újság azóta?
2022. márc. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Ugyanaz.

Ma mindketten szabin vagyunk es külön. (Ejszaka egyutt aludtunk)

Kényszeresen persze ki lehetne találni közös főzést stb. De belőlem ez nem jön, hogy en irányitsak, ötleteljek. Ő meg igenember legyen.


Ezért kitaláltam egy rakat dolgot inkabb egyedül, megyek pl a NAV-hoz ügyintézni, stb. Ő meg otthon pl biciklit szerel.



Minden más működik tényleg, csak a szürke hétköznapi(se haverok, se rokonok, semmi) nappalok kín még mindig.

2022. márc. 1. 09:15
 18/21 A kérdező kommentje:

Most is mennék vele a mecibe is. De nem akarom meghívni. Meg vele valahogy kín.


Teljesen ugyanaz minden.

2022. márc. 1. 09:16
 19/21 anonim ***** válasza:

Szeretsz szenvedni? Csak megy az időd, az életed.

Együtt aludni jó?

Ezt meg kéne beszélnetek, nem?

2022. márc. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

A megbeszélés megint csak kényszerességet szülne és nem spontenaitást.


Ha akarom velem főz, ha akarom velem vásárolgat stb.

Csak én nem akaro egy "igenemberrel" főzni, vásárolni.


Ezek a dolgok normál esetben teljesen maguktól kellene hogy jöjjenek. Spontán. És nem így.

2022. márc. 1. 17:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!