Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem már szeretem a srácot de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem már szeretem a srácot de ugy érzem ő nem? Mit tegyek? :O (foolyt lent)

Figyelt kérdés
Vagyis nem tom szeret e mert van h kedvesen beszél velem bókol azután át vált bunkóba és sérteget :S Aztán megint kedves ...Meg msnen olyan rendes kedves aranyos :S meg indig ugy köszön el h csók..Meg minden de mért szokot bunkózni ?:O meg mi ez az egész :S
2010. szept. 9. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Dikk ma'! He'? Nem skerazom, mit akarol mondani! Ne szeggye' fogalmazasgatlot!!
2010. szept. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

a pasik ilyenek..

nem kell mindent annyira magadra venni, és egyébként magamból indulok ki, az én párom is egyszer olyan édes hogy elolvadok tőle máskor meg sérteget, de sosem gondolja komolyan csak ezt én nem értem meg :)

2010. szept. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

ma 18:31


De én a sráccal nem járok és kiváncsi vagyok h bejövök e neki :S

2010. szept. 9. 18:33
 4/7 anonim ***** válasza:

szia!

az én párom mindig cukkol, de utána mindig mondja,hogy nagyon szeret engem. én is szoktam vele ezt jáccani, jómóka.:)


am. ezelött volt egy párkapcsolatom, alig 1 hónapos,mert a pasi ezt csinálta vele. nyalt, mondta,hogy szép meg aranyosmeg blablabla vagyok, aztán elkezdett cukkolni, sértegetni, elöször csak hülyéskedésből, aztán eldurvult a helyzet,akkor jöttem rá,hogy neki csak játék voltam.

2010. szept. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mit jelentenek az S meg O betűk a mondatok végén? Van jelentőségük? :) FGf
2010. szept. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

az :S - szomoru

a :D - orom

az xD - nevetes

az :O - csodalkozas

2010. szept. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kösz:XD , ;-), :O (bár ez utolsó lehetne az is hogy szopni akarok:) )
2010. szept. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!