Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudok megbizni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok megbizni a barátomban?

Figyelt kérdés
Kértem, hogy változtassa meg a jelszavait (mert sajnos tudom őket), de nem akarja, és én meg mindig gyanakszom... mindig találok is apróságokat, amik általában félreértések, de nem tudok ellenállni, hogy ellenőrizzem, ő meg azért nem bizik bennem, mert mindig megnézem (mindig megmondom, neki,ha megnéztem). Hogyan lehet elérni, hogy bizzunk egymásban? (tudom, hogy önbizalni kérdés, de úgy érzem, hogy azért nincs már, mert nem érdeklem már annyira...)Mit tegyek? vagy elmúlt már a tűz és ne erőltessem? fiúk válaszát is várom, köszi
2008. dec. 15. 15:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez sok mindentöl függ!Töle is!Kimutatja-e az érzéseit feléd?Foglalkozik vele stb?De mondjuk az is leginkább ,hogy megcsalt-e tégedet esetleg valamikor ,vagy hasonló?Mert az is lehet te azért nem bizol benne,mert ö márt egyszer-kétszer eljátszotta a te bizalamadat!Nem?Utána nehéz megbizni akárkiben!
2008. dec. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem csalt meg, csak nem tudom túltenni magam azon, hogy régebben minden ócska csajnál bepróbálkozott, azok meg mindig lekoptatták, kicsit szégellem is e miatt, meg csinált még olyan dolgokat, amik nagyon nem férnek nekem bele. mindent megbeszélünk, éppen ezért is olyan fájdalmas nekem ez a kapcsolat, mert elmondja, ha másra gondol vagy ha megkiván valakit... én meg meghallgatom, de nem tudom, hogy mit tegyek, igyekszem megváltozni, mert tudom, hogy én is vagyok az oka, hogy már nem érdeklem annyira... másfél éve vagyunk együtt, pár hónapja összeköltözünk, de szerintem még gyerekek vagyunk hozzá... azt mondta csalódott kicsit, mert nem vagyok már olyan, mint régen, mikor hetente találkoztunk... de hiába mondom neki, hogy persze, hogy kicsiptem maga, ha randira mentem, de most, hogy nekem kell mosni főzni takaritani rá... több gondom van mint bármikor... ő meg lusta is :( akar ő, de nem változott semmi, mióta megbeszéltük...
2008. dec. 15. 16:18
 3/3 Srapnel ***** válasza:
100%
Az elkényelmesedő embert ki kell rakni. Egy-két őszinte figyelmeztetős beszélgetést kell csinálni, de aztán kirakni/elmenni, ha nem javul. A gond ott van, hogy az emberek vagy nagyon lassan változnak, vagy nagy trauma hatására (amihez a szakítás nem is elég). Szóval nem valószínű, hogy egyhamar - ha egyáltalán - meg fog változni.
2008. dec. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!