Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem ezt? Miért akarom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ezt? Miért akarom megcsalni?

Figyelt kérdés
Tényleg imádom a párom, még soha senkit nem szerettem ennyire, és ő is imád engem. DE: nem tartom elég vonzónak és azt érzem hogy lefeküdnék mással... Nem mondhatom meg neki hogy változtasson a kedvemért, nem akarom irányítani... Szakítani sem szeretnék vele... Ti mit éreznétek ha a párotok azt mondaná nektek hogy változtassatok a külsőtökön? (pl gyúrjatok)
2010. szept. 9. 16:50
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nem azt mondogatom hanem így is érzem. Hiányzik ha nem lehet velem, múltkor majdnem szétmentünk és rettenetes volt. Alig aludtam aznap, de másnap kibékültünk, mindenben ő a tökéletes csak a teste lenne másabb...:(
2010. szept. 9. 20:26
 12/13 anonim válasza:

Hasonló helyzetben vagyok Veled, kedves Kérdező. Nekem sem tetszik maximálisan a Párom, és ezt meg is mondtam Neki. Sajnos azóta se változott a helyzet semmit, szerintem egyszerűen csak lusta gyúrni vagy edzeni. :-((


Azokkal pedig nem értek egyet, akik azt mondják, hogy ha szereted a párodat, akkor úgy tökéletes, ahogyan van. Szerintem igenis fontos a kommunikáció, pl. biztosan nekem is szarul esne, ha azt mondaná a párom, hogy "szívem, nagy a hasad, jobban tetszenél kisebbel", de legalább tudnám, mi az, amitől jobban tetszhetek Neki. ÉS egy kapcsolatban miért ne lehetne meg ez a fajta őszinteség??? Szerintem, ha elbeszélgetsz a Pároddal erről a témáról, attól még nem fogod irányítani. Mellesleg, ha nem mondom el Neki, honnan tudja, hogy nem tartod elég vonzónak?


29/N

2010. szept. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

utolsó vagyok:


...mondoD :-))

2010. szept. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!