Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akarom megcsalni de így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarom megcsalni de így se jó. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok másfél éve járok egy sráccal akivel már több kisebb szakításon vagyunk túl. Most eljutottam oda hogy minden jó vele kivéve a sexet ami szerintem nagyon fontos. és már nem is kívánom és vágyok rá hogy másokkal legyek. De amugy szeretem. Mit csináljak szerintetek? Otthagyni nem akarom mert szeretem és már otthagytam párszor de megcsalni se akarom. ötlet?
2010. júl. 19. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:
beszélj vele,hogy adjon bele többet az ágyban,légy vele őszinte,mondd neki,hogy mire vágysz!
2010. júl. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elmehetsz zárdába is, de jobb ötlet ha szakítasz vele. Ha nem jó vele a szex az lehet azért is, mert nem illetek össze. Gondolom ha már máskor is szétmentetek, akkor nincs minden rendben. Nyilván nem ő lesz gyermekeid apja, ne rabold az időd és az ő idejét, rövid az élet. Keressetek mást.
2010. júl. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Majd ő szépen otthagy téged, mert érzelmileg nem vagy stabil.
2010. júl. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is ugyanebben a helyzetben vagyok. Nagyon félek hogy egy hülye pillanatomban megcsalom, de amúgy meg szeretem... Teljesen össze vagyok zavarodva. Szívesen elbeszélgetnék veled msn-en.
2010. júl. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok... nino22@citromail.hu Ha van kedved, vegyél fel.
2010. júl. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!