Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Visza lehet szerezni a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visza lehet szerezni a volt szerelmünket ha ő már nem érez semmit, nem is akar látni bennünket?

Figyelt kérdés
Na ez egy jó kérdés,de csak olyanok írjanak akik tisztában vannak a dolgokkal.. Szóval konkrétumokat kérek !! Köszönöm..
2010. szept. 9. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Vissza lehet szerezni, de te ismered, hogy mi a "gyengéje".
2010. szept. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen ismerem mi a gyengéje.. Most az van hogy nem keresem,nem is hívom fel őt.. kitöröltem minden képet,midne elérhetőséget felé hogy lenyugodjon. Azt mondta nekme hogy majd jelentkezni fog,addig hagyjam élje az életét... Szóval most az van hogy nem is foglalkozok vele.. de mondjuk ha pasija lesz akkor az fog fájni nekem a legjobban..
2010. szept. 9. 14:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha nem akar látni, és nem érez irántad semmit, akkor minek visszaszerezni? Veled lesz, és boldogtalan. Az neked miért lesz jó?


Ha igazán szeretsz egy lányt, mutasd meg, hogy férfi vagy, és engedd el, ha menni akar. Ha tényleg szereted, te is boldogabb leszel, ha ő boldogan él. Ennek vége, lépj tovább, és felejtsd el őt. Te is, meg ő is jobban jár. Persze ha később, önként visszamegy hozzád, akkor legyetek boldogok, de semmiképp sem szabad erőltetni. Ő is szabad, érzékeny lény.

2010. szept. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nos ez igaz hogy engedjem el.. Elengedtem őt hisz nem zaklatom őt, nem válaszolok neki és nem is mondom neki azt hogy jöjjön vissza.... Csak annyit tudok mondani hogy ez más lány,egyszerüen hozzá fogható teremtményt még nem láttam.. Sok barátnőm volt, de ő valahogyan más... Megvannak benne azok a tulajdonságok amiket kerestem idáig egy nőben.. Most úgy érzem hogy menni akar,viszont érzem hogy szeret és gondol rám, ahogy én is rá minden nap...
2010. szept. 9. 14:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. szept. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!