Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vehetnék barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Most leszünk 4 hónaposak és szeretném meglepni. Plüss már volt sok, a csokit nem szereti, a virág, meg mindennapos.
2010. szept. 9. 10:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Milliónyi lehetőség van.:)PErsze ez attól is függ, hogy mennyi pénzt szánsz rá. Szerintem tudakold meg, ne feltűnően mire vágyik. Milyen könyvet szeret olvasni, mit hallgat szívesen. Vehetsz neki könyvet, cd-t. Ha szereti a keleti dolgokat, akár egy szép szélcsengőt, álomfogót. Egy ízléses bizsufülbevalót, nyakláncot, gyűrűt, sálat vagy hívd meg egy romantikus vacsorára. Képzeld magad a helyébe, minek örülne. Remélem segítettem valamit.
2010. szept. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért lett divat a hónapos fordulókat megünnepelni.Fél év,egy év.A 4 hónap mire jó?Arra,hogy elpazarold az ajándék ötleteket.Már most nem tudod mit vegyél,mi lesz még az egy évig.Legyél kreatív,ha már magad alatt vágod a fát.
2010. szept. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
11:16-al egyetértek a hónapos ajándéknak semmi értelme,nekem most van csak az első kapcsolatom mégsem ünneplem ezt minden hónapban és mégis boldogok vagyunk:)
2010. szept. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha volt már ilyenben részetek,akkor szex,ha nem (feltételezem) akkor menj el vele valahova,nem a Louvre-ba,vagy Jacko koncertre,akár sétálni,vagy valami természeti jelenséget megtekinteni-naplemente ha látszik nálatok-akármi.
2010. szept. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
az utolsó válaszolónak köszönöm a segítséget, a többieknek meg annyit, hogy nem nagy ajándékokra gondolok, és higgyétek el van ötletem az egy éves évfordulóra, de most csak hónapos forduló, és csak valami kis aprósággal akarom meglepni.
2010. szept. 9. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!