Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érzem hogy szerelmes lennék. Megpróbáljuk?

Figyelt kérdés
A fiú nagyon oda van értem, és én is nagyon bírom, de nem érzem hogy szerelmes lennék. Nem akarom megbántani, ráadásul lehet hogy idővel beleszeretnék nem? Szerintetek?
2010. szept. 8. 23:42
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
persze, gyere próbáljuk meg :)
2010. szept. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki őszintén, hogy nem vagy szerelmes, ő majd eldönti, hogy vállal-e így egy kapcsolatot.
2010. szept. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ha megvan a vonzalom azért részedről is,akkor miért ne? csak ne hazudd azt neki hogy teis,ha aztmondja szerelmes.

ha pedig nincs vonzalom,hanem csak úgy "bírod" akkor nemértem miért gondolkozol el ezen egy percre is,hát akkor egyértelműen nem.

később kialakulhat de lehet addig jobb ha még ismerkedtek,együtt töltötök több időt.

2010. szept. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én úgy is megpróbálom ha már megpróbáltad az első válaszolóval!

F/45

2010. szept. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Igen szerintem próbáld meg.Vesztenivalód nincs,ha nem működik a fiú is be fogja látni.

És nem csak a szerelem első látásra létezik,kialakulhat az még..

2010. szept. 9. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is csak pár hét alatt alakult ki az igazi szerelem , és azóta is tökéletes a kapcsolatunk , szóval nyugodtan lehet pár hétig próbálkozni , megismerni egymást , lehet mégis ő az álmaid pasija , csak titkolja :)
2010. szept. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!