Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit gyászoltatok egy párkapcsolat után?

Figyelt kérdés

Én ragaszkodós típus vagyok, eddig kétszer voltam szerelmes. Az első szerelmemmel nem jött össze semmi, mégis amíg nem jött a második (2 évig) reménykedtem. De persze kapcsolatban volt a srác, de attól még vágyakoztam utána. De öt már elfelejtettem. Viszont most, 5 és fél hónapja beköszöntött az új szerelem. Jártunk, szakítottunk, én nem felejtettem el. Most 2 hete megint összejöttünk, de megint vége lett, de én úgy szeretem, hogy még így soha. És nem tudom, hogy megint 5 vagy talán több hónapot fogok utána lenni. Már előre fálek.

Ti is ragaszkodtatok volt párotok után? Én olyan szinten, hogy vasárnap szakítottunk és azóta minden áldott este kisírtam a szemeimet. Nem túl jó, hogy ilyen vagyok.

Ti is mesélhettek! :)


2010. szept. 8. 22:12
 1/9 anonim ***** válasza:
55%

Én is voltam már szerelmes, és nagyon ragaszkodó típus voltam... egészen addig amíg nem ért egy eszméletlen nagy szerelmi csalódás...:O de tényleg akkora csalódás volt hogy nyugtatókon éltem stb... (bonyolult eset ha leírnám megértenéd, de kicsit hosszú lenne) nah ekkor jött a megváltás... basszus:O mi a francnak szenvedjek én bárki után is?:OOOOO MINEK?:O felesleges:O úgy is fog jönni majd egy JOBB aki miatt elfelejtem az előzőt:D menj bulizni, legyél a haverokkal és ami a legfontosabb!!!!!!!!!! ISMERKEDJ:D jahm még ami fontos!! ne nézegesd a régi fényképeket... beszélgetéseket... stb stb... ne is foglalkozz vele... és amint eszedbe jut az előző gyorsan tereld el a gondolatokat;) hidd el nagyon hamar túllehet lépni így a "gyászoláson";)

Sok Sikert!;)

2010. szept. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
25F. egy szerelem klasszikusan addig tart, amig egy következő felül nem irja. Énis már fél éve vagyok igy, 90% biztos vagyok benne, hogy nem sikerül az illetővel, mert tudom hogy neki nem fontos, levélre nem válaszol, találkozni nem akar stb., és igazából már mást keresek. De legbelül azért még mindig arra várok, hogy jelentkezzen
2010. szept. 9. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Nekem egyik exem se halt meg..
2010. szept. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én már 2 hónapja szenvedek a volt barátnőm miatt.de az a legrosszabb h napról napra egyre jobban hiányzik.főleg akkor mikor msn-en beszélünk vagy találkozunk valahol és nem ölelhetem meg.de ha legközelebb találkozunk felvetem neki az újrakezdést hátha ő is átgondolta.
2010. szept. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Klisés, de: Mindenkinél van jobb! Őszintén, találni fogsz, ha nyitott szemmel jársz, és ismerkedsz, lehet nem holnap után, de fog jönni egy jobb.,

mert mindenkinél van JOBB!

2010. szept. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 klon ***** válasza:
Az élet megy tovább!Egy kapcsolat vége, az új kapcsolat kezdete!
2010. szept. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Már hónapok óta vége,de nem tudom magam túltenni, pedig én léptem ki.Olyan mély nyomot hagyott,amit senki nem fog tudni átírni.Túl hosszú volt a vele töltött idő, senkivel nem érzem olyan jól magam, és bár nélküle nyugtom van, mert nincsenek veszekedések, ami már az idegeimre ment (ebből látszik, hogy nem ment a kapcsolat,sokat voltam megbántott,csalódott és mindenki azt javasolta hagyjam el, mert nem jó hogy szenvedek), mégis úgyérzem örökké őt fogom szeretni és nem is akarom igazán,hogy átvegyék a helyét.És ha egyszer valamikor majd megkeres, amiben nagyon bízok,ha évek múlva lesz is,bízok benne,hogy addigra eltelik annyi idő, hogy nem emlékszünk a rosszra és nem hozzuk fel a múltat és újra tudjuk kezdeni.Hiszek hogy a szerelem nem múlik el, és ha újra nekem adná az élet,soha többé nem engedném el.
2010. szept. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ugyanebben a helyzetben vagyok, úgyhogy teljesen átérzem a helyzetedet. Tudom, nagyon nehéz, de most próbálj magadra figyelni, magaddal foglalkozni. Sokat segít és talán róla is elterelődik picit a figyelmed. Az idő majd úgyis megadja a választ, hogy együtt vagy külön. Addig meg reménykedem én is veled együtt.
2010. szept. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
hát engem elhagyott egy szemét rájöttem utánna hogy azér nekem ez jó mert tudtam hogy ő megcsalt,átvert és nem szeretett:/szóval szakítottunk ő 3hónapra rá lefeküdt egy lánnyal:/ nem érdekelt:)de aztán 5hónapra rá megismertem egy fiút akit még most is szeretek és ő is lassan egy éve leszünk együtt és boldogok vagyunk .szal várd míg eljön az igazi csak uyg magától:) és előtte ismerd meg őket nagyon ink induljon ugy hogy barátság és mikor mr érzed hogy ez annál több akkor lépj de lehet hogy a fiú fog előbb:)
2010. szept. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!