Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezekszerint tetszem neki?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki már régóta tetszik de volt barátja szóval hagytam.Idén a mi sulinka jött aztán gondoltam elkérem msn címét és mondta hogy persze vegyem fel szivesen beszélne velem.Ha ilyet ír egy csaj akkor általába bejön neki a srác? Mondjuk élőben nemigazán tudja kivagyok de képen láthatott...... Ez a kérdés inkább csajokhoz szól,szóval hoggyha egyáltalán nemjön be a srác akkor annak nemmondtok ilyet nem?
2010. szept. 8. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Az durva "persze vegyem fel szivesen beszélne velem" + "mondjuk élőben nemigazán tudja kivagyok de képen láthatott

ezek a kib@szott fontos dolgok...ha nemistudja h kivagy de mondja h vedd fel vagy kurv@ vagy kurv@hülye!!!!

Meg te is b@szki!!!!!

2010. szept. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rosszul értelmezed.Nemismerjük egymást de én tudom hogy ki Ő és írtam neki és akkor mondta hogy szivesen beszélne velem msnen.
2010. szept. 8. 22:30
 3/4 Gyulusss válasza:

Ez sajnos nem jelenti azt, hogy tetszel neki.

Viszont azt sem, hogy nincs kedve barátkozni, csevegni.

Mindenki szeret barátokat szerezni, beszélgetni, ezt tapasztalatból tudom. Ha igazán bejönnél neki, ha kipécézett volna tudná ki vagy. Szóval még nem gondol úgy rád mint, ahogy te szeretnéd, de hajrá, rajtad múlik, hogy ez megváltozzon.

2010. szept. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát gondoltam hogy nem pczett ki mivel akkor nem én írtam volna neki hanem fordítva,de szerint ha egyáltalán nemjön be nekik a srác vagy nem szimpatikus egyáltalán akkor általába visza sem írnak mégha csak barátkozás miatt is...... hát majd kiderül :)
2010. szept. 8. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!