Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen ajándékot lehetne adni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ajándékot lehetne adni a barátomnak?

Figyelt kérdés

Jövő héten leszünk 1 hónaposak és én nem tudom mit vegyek neki. A fiúknak könnyű mert ők virágot meg csokit(néha ékszert) szoktak adni. De 1 lány mit adjon? :D



(Kíméljetek a hülye válaszoktól hogy pl.: szüzességet,óvszert stb..)


2010. szept. 8. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Az óvszer csak akkor lenne jó, ha a szüzességed akarnád neki adni. Egy felső szerintem jó ötlet lenne, persze a stílusához igazítva.
2010. szept. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Valami kis apróságot, kulcstartó plüss állat vagy ilyesmi:P

De hogyha nagyon édesszájú akkor süss neki valami finomat:P

2010. szept. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én elsőként sütit sütöttem neki, azóta gyakran főzök is ezt-azt, amit tudom, h szeret. és vettem neki pár dolgot a lakásába. azt javaslom, nézz körül nála, mire lehet szüksége :)
2010. szept. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem is lenne rossz ötlet csak annyi ,hogy még sosem jártam nála. Én még csak 14 vagyok ő meg 16. De a legjobb barátja azt mondta h ő fog venni nekem valamit ,de én viszont nem tudom mit vehetnék egy 16éves fiúnak. :)
2010. szept. 8. 22:12
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi a hobbija? Mi a kedvenc sportja? Milyen zenét szeret? Milyen könyveket szeret olvasni? Kártyázni szokott? Basszus te jársz vele,neked kéne ismerni:D:D Ha valakinek tudnia kéne, mivel okozhat neki örömöt, akkor az te vagy:D

Na egye fene, ha nagyon nincs ötleted, szerintem itt vannak nagyon jó kis cuccok, amik egyediek is:

[link]


És egy jótanács: fiúnak (hacsak nem meleg, de ez nálatok ugye kizárva) SOHA ne vegyél plüssöt, meg szívecskés cuccokat! Lehet, hogy eljátssza hogy örül neki, de igazából nem, csak nem akar megbántani. Amit pedig kifejezetten utálnak (közvélemény kutatást csináltam haverok között): az a szív alakú kettétörhető medál, amit mindketten tudtok hordani. Szerintük nyálas, semmi egyedi nincs benne, stb. (egyébként én lányként is így gondolom)

Remélem azért segítettem:)

19/L

A sütisütés viszont jó ötlet:)

2010. szept. 9. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Vegyél neki valami jópofa bögrét vagy alsónacit !
2010. szept. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!