Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az idősebb nőknek mi tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az idősebb nőknek mi tetszik egy náluk fiatalabb srácban?

Figyelt kérdés
2010. szept. 8. 20:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha mongúz feje van, akkor az.

MONGI! :D

2010. szept. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én pont fordítva látom ezt hogy a fiatalabb lányok buknak az idősebb pasikra:)

De amúgy jó kérdés:D

2010. szept. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 szüszü ***** válasza:
Az hogy fiatalabb.
2010. szept. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
frisshús csak a "vadász" más ez természetes.
2010. szept. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Szerintem nem a kora érdekes, hanem maga a srác. Pláne, ha jól néz ki. Nem kell ezt ennyire túlmisztifikálni. Pár év korkülönbség ide vagy oda abszolút nem számít. Ha nagy, az már gázos.
2010. szept. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a nagy korkülönbség se gázos, mert van egy csomó nő akkor sokkal fiatalosabb a koránál, és a vele egykorú férfiak unalmasak/kiábrándultak/lassúak számukra. Ellenben egy fiatalabb férfiban sokkal több szexualitás, lelkesedés, energia lehet, ez vonzhatja az idősebb nőket. De ugyanez van az idősebb pasik kontra fiatalabb lányok esetében is szerintem.
2010. szept. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nemtom engem is a fiatalabbak vonzanak:)
2010. szept. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
köztünk 2év van a barátommal.sokkal jobban megértjük egymást,mint akárki mással.jobban öltözködik mint a huszonéves korosztály,és esküszöm sokkal érettebb.ő a lelki társam,és ezért egyáltalán nem számít hogy fiatalabb.
2010. szept. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem a kor számít. Én pl. az a típusú nő vagyok, akit a saját korosztálya észre sem vesz, csupa olyan talál meg, aki vagy olyan vén, hogy menni alig bír, vagy hozzámképest tejfelesszájú fiatal férfiak, fiúk!!! Jelenleg egy 20!!! évvel fiatalabb srác környékez nagy erőkkel, és nem is reménytelenül. Nagyon cuki, úgyhogy ki tudja mi lesz belőle?
2010. szept. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!