Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki fontos nekem. írtam neki egy kis szöveget az érzéseimről. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Előre szólok, hogy se költő, se író nem vagyok és most írtam ilyet életemben először.


"Éjszaka rólad álmodtam. Kettesben sétáltunk egy patakparton ami egy erdőt szelt keresztül. Fogtuk egymás kezét. Madarak csiripeltek és a napfény beszűrődött a fák lombjai között. Mintha egy tündérmesébe csöppentünk volna.

Én nem szoktam álmodni, ha mégis, akkor nem emlékszem rá. Most erre tisztán emlékszem.

Az álomnak egyszercsak végeszakadt és én felridtam. Úgyéreztem, hogy ez az álom nem fog valósággá válni, akármennyire is szeretném.

A gyomrom össze szorult, én pedig álmatlanul fetrengtem az ágyon miközben a szívem hevesen zakatolt, az eszem pedig megállíthatatlanul harcolt azért, hogy legyőzze az álmot és a szívem.

Kérlek ne gyötörj tovább! Mond ki, hogy vége és engedd, hogy az álmom végleg elmerüljön lelkem süllyesztőjében, vagy hagyd, hogy a tündérmesénkben mi játszuk a herceget és a királylányt.

Te vagy az egyetlen, aki betekintést nyerhet lelkem legmélyére. Te vagy az egytelen, akivel az álmomban megjelent tündérmesét végigtudnám halgatni. Te vagy az egyetlen, akit örökre bezárnék a szívembe.

A kulcs nálad van.

Ha elengeded szárnyalni vágyó énemet és felszálsz velem a magasba, akkor megígérem, hogy soha nem fogunk visszatérni a földre. Örökké ott maradunk fent..."


Szerintetek mit szólna hozzá? Nem túl nyálas vagy érzelgős? Szeretnék tovább jutni vele, de úgyérzem ő nem akar. Ezért írtam ezt a kis szöveget. Én 19, Ő 16. Ja és persze a szövegben minden igaz, nem csak kamu.

Előre is köszönöm.


2010. szept. 8. 13:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Előbb kérdezd meg egyszerűen, hogy lehet-e köztetek több.
2010. szept. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%

Hát ez csak az én ízlésem és véleményem de számomra túl nyálas.Bocsi.

17/L

2010. szept. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%

Na, akkor szépen sorban:

"Úgy éreztem", két szó, külön írd.

"Összeszorult" egy szó, egybe írd.

"Mondd" két d-vel.

"Játsszuk" két s-sel.

"Végig tudnám" két szó.

"Hallgatni" két l.

"Felszállsz" szintén két l.

Plusz néhány vessző kellene még és a tárgy ragja is odaférne pár helyre. Ha jó tanuló, és jó a helyesírása, nehogy már ezen múljon a kapcsolatotok.

Amúgy nem gáz, vannak lányok, akiknek ez bejön, 16 évesen még lehet ennyire romantikus.

Amúgy az is lehet, hogy csak fiatalnak érzi még magát egy kapcsolatra.

2010. szept. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

a 35-40 évesek szoktak ilyeneket írni szerintem

testhez simulóbb lenne egy rap szöveg

2010. szept. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is túl nyálas és lehet ez az igazság,de szerintem ez nem túl valósághű, szóval olyan kitaláltnak tűnik és olyan eröltetett.Inkább valós érzelmekről beszélj, h. jó lenne ez meg az,h. a hiányától mit érzel stb.
2010. szept. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nyálas.
2010. szept. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! ;)
2010. szept. 8. 15:55
 8/10 anonim ***** válasza:
És nem szégyenled magad,hogy a neki szánt bizamlmas levelet idegeneknek mutogatod?Őt is idelöknéd elénk?Mulya.
2010. szept. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
szerintem édes:P
2010. szept. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Képzeld kicsitsem szégyenlem magam amiért ezt ide felraktam. Ez az oldal szerintem ezért van. Itt én egy senki vagyok és teis csak egy névtelen senki vagy. Ezekszerint te mindenkinek beszóltál már hasonló képpen. Szerintem azoknak kellene szégyelni magukat akik még a hálószoba titkaikat is kibeszélik itt. Felháborít, hogy a kérdések nagy része csak a szexről szól, és ez senkitsem zavar, sőt már az undorítóbnál undorítobb kérdések válnak normálissá. Gratulálok. (tisztelet a kivételnek)
2010. szept. 8. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!