Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitott vele a párja, szinte reménytelen volt hogy újra együtt lesznek és mégis együtt voltak hosszü idők után?

Figyelt kérdés
Sziasztok..arra lennék kíváncsi hogy valaki volt e már olyan szituácioban hogy a volt párja hallani sem akart róla,de eztán idővel enyhült és ujra együtt lettek ?? Tényleg kíváncsi vagyok hogy ilyen lehetséges e...
2010. szept. 8. 12:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, kb fél év szünet után néhány hétig tartott a fellángolás. Aztán jött a mostmár tényleg soha többet, az életben látni sem akarlak..
2010. szept. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem de nem leheteten,lehetséges ugye? mert én már csak ebben tudok reménykedni semmi másban... Vagy van itt olyan ember akinek van sztorija erről?? Kíváncsi lennék ... 22 F
2010. szept. 8. 13:01
 3/6 anonim válasza:
Mi olyan helyzetben voltunk, hogy tavaly jártunk 5 hónapot, szakítottam vele, mert elég sokat veszekedtünk, de rá 4 hónapra összejöttünk, mert szerettem, és ő is engem. Jelenleg ott tartunk, hogy most voltunk 1 évesek, de összevitáztunk egy apróságon, azt mondta elege van, és szakított...De azóta szerelmes számot linkelt már, és küldi a jeleket..csak nem tudom ez most mit is jelent:( ja és szerelmes vagyok:D
2010. szept. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Na igen mink is veszekedtünk meg hát én össze vissza hazudoztam de szeret és én is őt..csak attól tart hogy újra hazudni fogok...de ettől már nem kell neki tartania... most az van hogy járok minden falyta orvosokhoz de reménykedek mert tudom hogy szeret,csak hát nagyon el van keseredve.meg hát veszekedtünk is sokat..
2010. szept. 8. 13:54
 5/6 anonim ***** válasza:

kibékültök. tuti

a leírtakból teljesen úgy látszik.

minden jót :)

2010. szept. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
remélem tényleg kibékültök:) nekünk pl másodjára minden klappolt, de most nem tudom mi lesz:( úgy tűnik végleg elveszítettem:(((
2010. szept. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!