Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan férfi, aki már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férfi, aki már élt bántalmazó, mérgező kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nem feltétlenül fizikai erőszakra gondolok, inkább lelkire. Például szexmegvonás, leli terror, passzív agresszió, folyamatos hibáztatás, stb? Mennyi idő után jöttetek rá, hogy ez mérgező, és hogy tudtatok kilépni? Miért nehezebb egy ilyet lezárni és elfelejteni, mint egy egészséges kapcsolatot?
2022. jan. 6. 16:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
76%
Jelen. Még csak hasonlóval sem találkoztam korábban. Elsőre azt gondoltam, hogy én vagyok a világ legszerencsésebb fickója, hogy ilyen nővel hozott össze az élet, aztán elkezdett előbújni a valódi énje. A végére kiderült, hogy még a neve sem igaz. Szó szerint. Tulajdonképpen szerencsém volt, mert egy időre a volt férj kínzására fókuszált. Ahogy engem manipulált, értékelt le, vagy pattogtatott, talán nem is vettem volna észre, olyan meggyőzően csinálta, de amikor az orrom előtt lelkes izgalomban az exet idomította, az maga volt a megvilágosodás. Akkor szakítottam, így könnyen és gyorsan megúsztam, nekem csak 4 hónapom ment bele, de még így is beletelt egy kis időbe mire helyrezökkent az önbecsülésem. Amiatt nem bánom mégsem ezt az elképesztően tanulságos élményt, mert azóta messziről kiszagolom és vigyorogva kerülöm a "fajtáját".
2022. jan. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
83%
Ja, a kérdés második fele. Azért olyan nehéz kilépni belőle, mert egy ilyen kapcsolatban egyaránt torzul az ember személyisége és a valóságérzékelése. Ráadásul aki bent marad a bántalmazó kapcsolatban, az függővé is válik tőle. Amikor vége, emiatt nem csak egy kapcsolatot kell elgyászolni, hanem a függőség miatt jelentkező elvonási tünetekkel is meg kell birkózni egy olyan állapotban, amikor nem csak azzal nem vagy tisztában, hogy mi valóságos és mi nem az, hanem még az is kétséges, hogy te kicsoda is vagy valójában.
2022. jan. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 NTBS ***** válasza:
15%
Igen volt ilyen.
2022. szept. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Voltbaz első években nem láttam a szerelemtől... öt évig tartott. Félrékeny volt mindenkire volt hogy egy nsp 4-5 szex volt és szájjal ő de melette azt hitte hogy felrelépek... Gavahoroszkópja azt ìrta hogy megcsalom nrm szólt hozzám ...
2023. máj. 29. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen élményem. Nem teljesen ugyan ez de hasonló. Még tart de nem tudom meddig, és nem tudom mi lesz a vér áldozat. De egy biztos én leszek a hibás.
2023. máj. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

6 évet tartott a mérgező kapcsolatom. Az igazság az, hogy amíg benne voltam nem vettem észre. Fizikai erőszak nem volt de lelkileg teljesen irányított.

Mindig ő kellett a középpontban legyen. Néha rám is figyelt de az nagyon ritka volt. Nagyon élvezte ha másoknak is tetszett, különösen ha le akarták fektetni. Később kiderült, hogy lefeküdt mással is.

Még az elején a barátaimról akart leválasztani és a szüleim ellen hangolt. Persze mindenért én voltam a hibás, akkor is amikor mással járt kézenfogva az utcán.

Néha annyira csodálatos volt, hogy az volt az érzésem, hogy nekem lett teremtve. Csodálatos volt a szex is amikor volt de sokszor hónapokig nem volt semmi mert fájt a feje vagy fáradt volt.

Egyszer komolyan ki akartam lépni de akkor térden állva könyörgött, hogy minden jóra fordul. Nem sokáig tartott, amint nyeregben érezte magát ismét minden rosszra fordult.

Többször eljátszotta, hogy este keményen fogunk szexelni de aztán semmi nem lett.

Úgy lett vége, hogy rajta kaptam amint mással találkozott és autóval elmentek 2 órára. Csak késő este jött haza. Veszekedtünk és kiprovokáltam a szakítást.

Akkor jöttem rá mi történt igazán és hogy ez egy mérgező kapcsolat volt amikor más nőkkel is kapcsolatom lett és azok már normális kapcsolatok voltak.

Sokáig keresett, férje volt és akkor is velem akart lefeküdni. Már undorodtam tőle. Nehezen léptem túl rajta. Tudtam, hogy értelmetlen mégis hónapokig az járt a fejemben hogy együtt vagyunk és szeretkezünk. Őrülök, hogy nem vettem el.

2023. máj. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!