Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek most mi van, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most mi van, és mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel, már lassan 2 éve együtt vagyunk, de utóbbi hónapban sokat vitatkoztunk. Bár sok stressz is volt bőven. Nagyon szeretjük egymást. Soha senkit nem szeretem így mint őt, és ezt ő is visszaadja nekem. Azt kell hogy mondjam hogy fülig szerelmesek vagyunk még így ennyi idő után is, és nem érzem hogy ez az egész múlna. Nem tinikapcsolat vagyunk, mert már lassan mind a ketten a 20-ast tapossuk. Most vitáztunk valamelyik nap, és úgy váltunk el hogy bőgtünk egymás nyakába és mondtuk hogy legyen vége mert így csak megbántjuk a másikat. Hazajöttem és kb 3 órát bírtam ki, és máris írtam neki, és ő is így van ezzel. Nagyon szeret, és én is őt, és egyszerűen nem tudom elengedni. Úgy beszéltük hogy nem találkozunk többet, de mégis pénteken fogunk mert nagyon hiányzunk egymásnak. Szerintetek mi tévő legyek?
2010. szept. 8. 12:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ne veszekedjetek annyit.
2010. szept. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Min veszekedtek annyit? Biztos meg lehet beszélni, ha annyira szretitek egymást a kommunikáció sokat segít. Ha leírod min veszekedtek talán tudunk segíteni mi tévő légy.
2010. szept. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!