Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Heti 1 találkozó a barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heti 1 találkozó a barátnőmmel, működhet így a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Most a suli miatt hétköznap nem tudunk találkozni, csak hetente 1-szer hétvégén akkor is csak szombaton és max 4-5 órát vagyunk együtt, mert a szülei nem engedik el több időre. Szerintem ez elég kevés. Még ha egész nap együtt lennénk akkor azt mondom jó de így szerintem kevés és félek, hogy ez miatt tönkre fog menni a kapcsolat.

Azt hittem, hogy majd a szülei engedékenyebbek lesznek egy idő után de már lassan 3 hónaposak leszünk.

17/L és 19/F


2010. szept. 8. 11:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok annyi különbséggel, hogy mi azért nem tudunk többet találkozni heti 1-2 alkalomnál, mert a párom nagyon elfoglalt, rengeteget dolgozik. Úgy gondolom, hogy működhet, de igaza van az előttem szólónak, fel kell találnotok magatokat a másik nélkül is, nem szabad folyton csak rá gondolni, mert akkor jönnek a kényszerképzetek, hogy jaj megcsal, biztos hazudik...stb. Nem könnyű ezt elfogadni és hozzászokni, de ha igazán szereted, akkor tarts ki!

25/N

2010. szept. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ha szeretitek egymást, akkor persze. Lesznek majd szünetek, amikor nem kell bent lennetek a suliban, és ha mindketten szabadok vagytok, 2-3 napig összejárhattok pár órára. Meg ott lesz a nyár is. Vannak még így sokan. Egyik barátnőm távkapcsolatban van, 240 km van közöttük, de már 2 éve együtt vannak. Ha van szerelem és rajongás, akkor semmi gond:)

Az igaz, hogy nehéz, és szenvedtek majd a hiánytól, de ha egy városban vagytok, akkor nem lehet nagy gond. Meg lehet csinálni azt is, hogy korábban felkelsz, és suli előtt egy fél órával összefuttok, hogy láthassátok egymást. Vagy mikor pl. könyvtárba megy, vagy vásárolni, te elkíséred:) Ragadd meg az apró lehetőségeket:)

19/L

2010. szept. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!