Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Heti 1 találkozó a barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heti 1 találkozó a barátnőmmel, működhet így a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Most a suli miatt hétköznap nem tudunk találkozni, csak hetente 1-szer hétvégén akkor is csak szombaton és max 4-5 órát vagyunk együtt, mert a szülei nem engedik el több időre. Szerintem ez elég kevés. Még ha egész nap együtt lennénk akkor azt mondom jó de így szerintem kevés és félek, hogy ez miatt tönkre fog menni a kapcsolat.

Azt hittem, hogy majd a szülei engedékenyebbek lesznek egy idő után de már lassan 3 hónaposak leszünk.

17/L és 19/F


2010. szept. 8. 11:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Majd az idő eldönti. Ha azt mondom, hogy nem működhet akkor szakítasz?
2010. szept. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nem szakítok csak érdekel, hogy egy kívülálló mit mond erre.

Egyébként úgy vagyok, hogy hiányzik de mikor meg találkozunk akkor meg szinte totál el megy a kedvem, hogy max pár órát vagyunk együtt utána megint 1 hét szünet.

2010. szept. 8. 11:09
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, van akinél működik a távkapcsolat, van akinél nem. De ez csak menet közben derül ki. Amit tanácsolhatok, hogy ha úgy érzed nem megy, akkor ne erőltesd és inkább szakíts, különben egy kínszenvedés lesz az egész tele veszekedéssel és féltékenykedéssel.
2010. szept. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%

szerintem nem működik, de ti tudjátok. Szerintem azért nem működik mert alig vannak közös élmények, és nem is ismeritek megy egymást rendesen, mert arra a pár órára mindenki a legjobb énjét mutatja.

Szerintem egy ideális kapcsolatba naponta- kétnaponta kéne találkozni.

20N

2010. szept. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%

hát sztem nem:-/

de remélem nem lesz igazam!!!:)

viszont sztem azért nem mert eleinte még okés de 1idő után jönnek a gondolatok h jajj megcsal stb..meg ha nem töltöttök elég időt 1ütt akkor előbb utóbb úgy is bejön egy másik pasi/srác..:S

bár tényleg őszintén remélem hogy nem így lesz:)

sok sikert nektek =)

17/L

2010. szept. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
sokan vannak így ahogyan ti, szóval ha másoknak bejött és elég erős a szerelmetek akkor bejöhet, mi inkább összeköltöztünk,előtte meg olyan előfizetést kötöttünk, h. egymással ingyen tudjunk beszélni.
2010. szept. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Egy városban lakunk csak azért nem tudunk hétköznap találkozni, mert én már főiskolás vagyok és van mikor ott kell lennem este 7-ig a suliban. Amikor meg ráérnék, akkor meg ő nem ér rá, mert jár úszni. Tanulnia is kell minden délután.

Azt mondja, hogy nagyon szeret de a szüleinek meg fél megmondani, hogy többet lehessünk együtt, olyan szigorúak. Múltkor felhívta a szüleit mikor együtt voltunk, hogy had maradjon még egy fél órát, az anyja meg rögtön mondta, hogy nem pedig még csak este 6 óra volt.

Nem vagyok féltékeny típus, soha nem kérdezem hol volt vagy kivel volt, inkább csak magamban aggódok egy kicsit, hogy összejön valakivel a sulijából. Szép csaj és simán összejöhet bárkivel bár hűségesnek ismertem meg de fene tudja mit csinál mikor nem velem van.

2010. szept. 8. 12:12
 8/12 anonim ***** válasza:
Egy évig kibírjátok, utána a lány is jelentkezzen ugyanoda főiskolára/egyetemre ahová te, és meg van oldva az "ügy".
2010. szept. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 11:16: naponta-kétnaponta? Aztán fél év múlva meg is unják egymást.


Kérdező: míg fiatal a kapcsolat, addig mehet. Viszont ehhez az kell, hogy feltaláljátok magatokat, amikor küéön vagytok és ne a másik állandó ábrándozásáról.

2010. szept. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
heti 1 alkalom is eleg:P
2010. szept. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!