Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a mai "férfiideálról"? Bővebb magyarázat lent.

Figyelt kérdés
Előre leszögezem hogy nem általánosítani szeretnék csak a nagy többségről beszélek, tudom hogy nem mindenki ilyen. Arra gondolok hogy a mai csajok (és nem feltétlen csak a 14-15 éves csitrik, sok 17-18-19 éves is) alig keresik a férfiasságot valakiben. Nálam ez a twilight őrület tette be a kaput, abban ez a Robert Pattinson amire a mai lányok nedvesednek. Én nem értem, valahogy mint férfi én semmi férfiasat nem látok benne. Most komolyan csak én és az emberek kis %-a gondolkodik úgy hogy egy férfi legyen erős, határozott, férfias vonásokkal (szőr, rövid haj, széles váll stb) vagy mi van? Komolyan akiket ma látok egyszerűen elhányom magam amikor egy fiú alig van 50 kiló az arca olyan mint a babapopsi és látszik rajta hogy anyuka kedvence. Az ilyeneken mit esznek? Amúgy csak véleményekre vagyok kíváncsi, barátnőm van és ő szerencsére a kis %-ba tartozik :D ha példát akarnék hozni akkor azt mondanám hogy ez a Robert Pattinson annyira férfias h semennyire..akit meg én annak tekintek még férfiként is az pl sean william scott, ryan reynolds stb..
2010. szept. 8. 10:34
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Én egy szóval nem mondtam hogy szőrös konditermes. Kicsit ferdíted a dolgokat, de elmagyarázom úgy hogy megértsd...


Az erőst nem arra értettem hogy kondiba jár és fel van fújva. Sokkal többre tartom amikor valaki kemény fizikai munkától izmosodik. És nem a látványon van itt a lényeg. De azért légyszi, amikor van egy srác aki a teljesen átlagos adatokkal rendelkező csajnál is vékonyabb és nőiesebb, azt hadd ne nevezzem se férfinak de még csak fiúnak se...



A szőrt pedig arra értettem hogy divat lett hogy a fiúk lassan több helyen borotválják/gyantázzák magukat mint a lányok. Tudod vannak olyanok is akiknek alig nő szőrük huszonéves korban, szerinted azt mondom hogy ők ragasszanak magukra ha férfiak akarnak lenni? Nem. De akin van, az ne szégyellje már, és ne az legyen a normálatlan és megnézendő dolog, ha mondjuk egy férfinak szőrös a mellkasa vagy a lába....mert lassan itt tartunk sajnos..

2010. szept. 8. 20:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!