Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a mai "férfiideálról"? Bővebb magyarázat lent.

Figyelt kérdés
Előre leszögezem hogy nem általánosítani szeretnék csak a nagy többségről beszélek, tudom hogy nem mindenki ilyen. Arra gondolok hogy a mai csajok (és nem feltétlen csak a 14-15 éves csitrik, sok 17-18-19 éves is) alig keresik a férfiasságot valakiben. Nálam ez a twilight őrület tette be a kaput, abban ez a Robert Pattinson amire a mai lányok nedvesednek. Én nem értem, valahogy mint férfi én semmi férfiasat nem látok benne. Most komolyan csak én és az emberek kis %-a gondolkodik úgy hogy egy férfi legyen erős, határozott, férfias vonásokkal (szőr, rövid haj, széles váll stb) vagy mi van? Komolyan akiket ma látok egyszerűen elhányom magam amikor egy fiú alig van 50 kiló az arca olyan mint a babapopsi és látszik rajta hogy anyuka kedvence. Az ilyeneken mit esznek? Amúgy csak véleményekre vagyok kíváncsi, barátnőm van és ő szerencsére a kis %-ba tartozik :D ha példát akarnék hozni akkor azt mondanám hogy ez a Robert Pattinson annyira férfias h semennyire..akit meg én annak tekintek még férfiként is az pl sean william scott, ryan reynolds stb..
2010. szept. 8. 10:34
1 2
 1/11 Beatrix17 ***** válasza:
Nálam a férfias Férfiak jönnek be!Ökölbe szorul a kezem a csigatestű,feminim alkatú jószágoktól!És ezt a "nők" idézték elő!
2010. szept. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

én is hányni tudnék a mai metroszexuális "férfiaktól". semmi férfias nincs bennük, nem is értem sokat mit szeretnek rajtuk. nem látok semmi vonzót a "cicafiúkban"

én élek-halok az arcszőrzetért, a borosta viszi a pálmát, a határozott fellépésért ;) stb.

de ez én vagyok


23/L


larkin

2010. szept. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát, ezt én sem értem. Hogy várhat egy lány támaszt egy olyan pasitól, akit a szél is elvisz, és elsírja magát, ha hajléktalant lát? Nemrég volt itt egy kérdés, hogy gáz-e, ha egy pasinak szőrös a mellkasa/hónalja. A válaszadók 99%-a azt írta, hogy igen. Hát könyörgöm... Nehogy már a pasim gyakrabban gyantázza magát, mint én! Egy férfi legyen férfias, erős, lehessen rábízni bármit, legyen talpraesett, érett. Szerintem. Bár én már 24 éves vagyok, nem én fogom megváltani a világot...
2010. szept. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kerdezo, te hany eves vagy? Te is tini, mint azok a lanyok, akikrol irtal? Ha nem, akkor miert izgat, hogy ok mit szeretnek, miert naluk probalkozol? Igazi noknek nem az ilyen pasik jonnek be, azok a kislanyok is kinovik majd.
2010. szept. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok, de mondtam hogy van barátnőm, nem próbálkozni akarok náluk. Csak unatkoztam és felvetődött bennem ez a kérdés, kíváncsi voltam véleményekre..
2010. szept. 8. 11:10
 6/11 anonim ***** válasza:
16 vagyok és szerintem nincs vele semmi baj ha ilyenkor egy lány a babaarcú hozzávaló fiúkkal kezd nem férfiakkal. Nekem például a nagyon rövid haj nem jön be. Az elfogadható nálm olyan 7-8 centinél kezdődik. A férfiasság amúgy sem a külsőn múlik hanem azon, hogy viselkedik. A városi gyikfiukat én sem szeretem. Nekem a plázázós tüsihajú tektonikosoktól áll fel a szőr a hátamon. Férfiasságról (széles váll, borosta...) ne beszéljünk tinédzserkorban. Hogy néznének már ki a diákok szőrösen?? Az ha egy férfi sokat költ a külsejére nem feltétlen baj ha azt igényes kereteken belül csinálja. Az arcszőrzet nekem is bejön megfelelő kor után... én például Varga Viktort is egyfajta ideálnak tartom sokan meg lebu#izzák de konkrét okuk nincsen rá csak hogy hú de vékony. Amúgy meg izmos mivel úszott és hosszútávfutó volt. De nem férfias mindegy...
2010. szept. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

osztom a véleményed én is:)

szerintem egy srác legyen férfias és ne lányos..a falra tudnék mászni az ilyenektől (személy szerint a fimet imádom mármint a Twilight-ot de csak a storyt:D)

és sajnos igazad van:S

a maradék férfiak akik tényleg férfiak is egyre többen változtatják a stílusukat ilyen kislányosra:S

egyre kevesebb a férfias férfi ami elég gáz :-/

Sean William Scott..:DDDDDDDD

jó is hogy őt írtad..na ő egy igazi férfi:D

16/L

2010. szept. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én is a férfias férfiakat szeretem,de azért ne legyen olyan szőrös mint eg ymajom(szóval a kézfej, hát szőrösséget nem szeretem).Pattinsonról csak annyi, h. ő modell és azért néz ki úgy ahogy, nekem csak a szem tetszik,de tény h. nagyon vékony.én inkább helyesnek, vagy vonzónak találom,mint férfiasnak,de tény h. van benne valami ami vonzó,de sok képen nem tetszik.Én a sportos férfiakat szeretem és ne legyen vékonyabb nálam,legyen az arcán szőr,még ha borotválja akkor is,pl.nekem a metrosexuális pasik sem jönnek be.De azért adjon magára.
2010. szept. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Akartok látni igazi férfit? Menjetek el egy táncteremben. A másik: kérdező, neked a férfi a nagydarab, konditermes szőrös ember? Az ilyenekből lesznek a legnagyobb állatok. Ráadásul hiába van kigyúrva,olyan lötyipötyi, hogy csak nevetek rajta.
2010. szept. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
utolsó ... pfff bírom ezeket az általánosításokat az arcoskodó alkeszekből lesznek a legnagyobb állatok... többször láttam már ilyen kis csirákat pattogni mint azokat a "nagy szőrös izomállatokat"...
2010. szept. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!