Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már kezd idegesítení hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már kezd idegesítení hogy sohasem hív. Tippek?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel fél éve vagyunk együtt, de a fél év alatt, max ha 5 ször felhívott. (mindezt akkor mikor volt a kártyáján pénz, sajna csak egy évben egyszer töltik neki fel, de ha nagyon akarná fel tudná ő is tölteni, mert tudna rá pénzt szerezni.) csak sztem sajnálja rá, inkább vesz magának mást... (de én ne sajnáljam a havi 30e telefonszámlát) olyan kellemetlen már hogy sosem keres igy telón, se egy sms, mindíg én hívom. Napi 1-2 szer.mivel 1héten kb csak 2szer ha tudunk találkozni. A szüleién pedig van pénz...ara gondoltam én sem fogom minden nap mostmár felhívni, és csak rövid időre...szerintetek?
2010. szept. 8. 10:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy van vele, hogy ha te mindig felhívod, akkor ő miért is töltse fel a kártyáját! Jó gondolat, hogy te se hívd fel minden nap, mert úgy vélem, hogy a havi 30 e telószámla nagyon durva! Főleg, ha ő meg nem tesz semmit!
2010. szept. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

dehat mondd meg neki,hogy szerezzen o is perceket

az se lehet h neked hatalams szamlajid legyenek,o meg szepen varjon a telefonodra

2010. szept. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az a te hibád ha havi 30 ezret eltelefonálsz. Lehet tartani a kapcsolatot neten is. Hány éves vagy 20? :) idősebbek már nem csinálnak ilyen marhaságot :)
2010. szept. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Még ara gondoltam ha fel is hívom max 2 percet beszélek majd vele h minden rendben e vele és kész. Majd csak észre veszi, ha meg nem akor igy leszünk. mm valami nem klappol itt...
2010. szept. 8. 10:37
 5/11 anonim ***** válasza:

Én is hetente 2-szer találkozok a barátnőmmel.

Fel még sosem hívtam/ő sem hívott, max sms-t küldök/küld. Semmi szükség arra, hogy több ezer Ft-os teló számla legyen havonta. Napi 1 órát beszélünk MSN-en és kész. 2 hónapja vagyunk együtt.

2010. szept. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Dobjátok a kukába a telefonotokat mindketten.

Úgy sokkal olcsóbb lesz, és mivel nem lesz más, sokkal több alkalmat fogtok találni a személyes találkozásra.

Abból pedig egy perc többet ér egy sok-sok órás telefonbeszélgetésnél.

Gondoljátok végig 15-20 éve mi hogy csináltuk?

Én ugyan nem olyen helyen éltem, de egész falvak voltak, ahol egyetlen telefon sem volt. Nem a zsebedben, hanem még a postán sem. Meg számitógép sem létezett, nemhogy MSN.

Mégis megoldottuk a dolgot, mégpedig sokkal jobban mint most ti. Egy bicikli például csodákra képes, és még egészséges is.

2010. szept. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
és ha 200km re laknának,akkor mit ajánlanátok??
2010. szept. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Aki a párjától 200 kilométerre lakik, az úgy hülye ahogy van.

Tudom ezzel most jól megbántottam pár embert, elnézést érte, de akkor is igy gondolom

2010. szept. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
rad mast nem lehet mondani,csak azt,hogy SOHA nem voltal szerelmes,es ennyi....
2010. szept. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
csak egyszer talalkoznal egy messze lakoval,akibe szerelmes lesz,es ez kolcsonos lesz,es akkor majd rajossz h ez nem epp ugy van ahogyan mondod...hahaha
2010. szept. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!