Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennetek a helyetekben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennetek a helyetekben? Varjak, vagy irjak neki?

Figyelt kérdés

A tortenet a kovetkezo. Egyutt dolgoztam egy sraccal egesz nyaron. Nem volt koztunk semmi egeszen az utolso hetig.

Hirtelen otlettol vezerelve mondtam neki h fekudjon mellem, ebbol alvas lett. Addig is beszelgettunk, de ott akkor megvaltozott vmi, mivel megtudtam neki nyilni, es ilyen meg nem fordult elo velem.

A maradek napokban mindig egyutt aludtunk, de oleleseken, simogatasokon es csokokon kivul nem tortent semmi.

Amikor eljottem megbeszeltuk h baratok maradunk. De azota majdnem minden nap emailezunk, es kiderult hianyzok neki, de meg nem tudja h akar e folytatast. Irjak neki en most, vagy varjam meg amig o lep? (o majd csak szeptember vegen jon haza)


2010. szept. 7. 23:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindig Te kezded az emailezést? Természetesen várd meg, főleg, ha "nem tudja akar-e folytatást". Ez azt mutatja, hogy engedett az únszolásnak, de magától nem biztos, hogy melléd bújt volna...
2010. szept. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ha kerdez vmi akkor valaszolok neki. de most kb 4 napja annyit irt h "nagyon hianyzol" erre valaszoltam, es azota naponta irunk 1-1 mailt egymasnak
2010. szept. 7. 23:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát ha te írtad az utolsó e-mailt várd meg, amíg válaszol rá! Ha ő írt akkor írjál valami olyasmit, ami a kapcsolatotok folytatására tereli a szót.

Sok sikert!

23/L

2010. szept. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!