Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Le lehet élni az első párunkka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le lehet élni az első párunkkal az életünket?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


5 éve vagyok együtt a párommal, és nagyon szeretem, nagyon jól működik minden, teljesen el tudom vele képzelni az életemet. De tudom, hogy sokszor nem így van...


Mi a véleményetek, tapasztalatotok?


25/F


2010. szept. 7. 19:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem akit nem kap el a mai modern éeltforma gépszíja, nem csinál ebből "problémát" :)

Szerencsésvagy :)

2010. szept. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Elvileg lehetséges, de mindig jó ha voltak előző kapcsolataid, mert tapasztalatot tudtál szerezni. Ha vele maradsz, akkor a kapcsolatotok olyan lesz, mint a fehér holló. Ha már a legkisebb esélyét látod annak, hogy rosszra fordulna a kapcsolatotok, akkor fontos, hogy megbeszéld pároddal a konfliktusaidat. LEgvégső esetben békésen próbáljatok elválni, ha végképp nem jutnátok közös dűlőre. 17/F
2010. szept. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hogyne lehetne...

Ha igazán szereted meg ő is nagyon szeret téged akkor bármilyen probléma is adódig megtudjátok beszélni...

Nics olyan dolog a világon amit két normális ember ne tudna megbeszélni...

Szóval a szakítási okok csak az lehetnek szerintem hogy már nem szeretitek egymást, vagy pedig a megcsalás...

De ez ne következzen be sose további jó együtt létet kívánok és legyetek sokáig együtt:)

2010. szept. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Van egy barátnőm aki 15 éves korában jött össze egy sráccal.12 évig voltak együtt, miután a barátnőm szakított vele, és összejött egy másikkal. A másodikkal már össze is házasodtak.

Én sosem gondoltam, hogy szakítani fognak az elsővel, annyira összeillettek.

Szerintem kell a tapasztalat, bán én is az első komoly nője vagyok a férjemnek, aki most 27 éves, és imádjuk egymást. 5 éve vagyunk együtt.

31/L

2010. szept. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is az első pasimmal vagyok, már 6 éve...voltak barátaim előtte, de szex csak Vele.Nem zökkenőmentes a dolog, de nagyon szeretjük egymást!:)Úgy érzem, mi együtt fogjuk leélni az életünket, és ő is így érez szerencsére!:)
2010. szept. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ha azzal vagy akit igazán szeretsz akkor mind1, hogy volt e ezelőtt barátod, van e tapasztalatod...
2010. szept. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is 5 éve vagyok együtt a párommal és úgy gondoltam, hogy le tudom vele élni az életem.

De minden kapcsolat akaratlanul is átmegy a heves időszakból a társszerelembe, és én most kevesebb szerelmet érzek, de több összetartozást, megnyugvást, ragaszkodást, őszinteséget...nem tudom, ez normális-e és hogy hova vezet, de még így is le tudnám vele élni az életem. Mert jó társam ő.

2010. szept. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szerintem sok mindenből kimarad az ember ha csak 1 emberrel éli le az életét
2010. szept. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

20:22!


Szerintem ez naygon jó dolog sőt ez a helyes dolog és igy kéne legyen és csak igy lehet igazán leélni az életet ha összetartoztok, mert a szerelem az hol hevesebb hol nem...

2010. szept. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem. Persze van rá vagy 1% esély, amennyi párnak kb. összjön, de azoknak a fele is szétmegy, mert rájöttek, hogy még semmit nem csináltak, a szexről amiről azt hitték, hogy rohadt jó, annál van jobb is, meg találtak egy jobb embert, mint a mostani, mert olyat elég könnyű találni ebben a felgyorsult világban. Meg az emberek g*cik és mindig a saját érdekeiket nézik, nem a társukét, szóval ez sem tartja éppen egymás mellett az embereket.

Le lehet, csak minimális a valószínűsége.

2010. szept. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!