Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után ha még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után ha még mindig szerelmesek vagytok a másikba hogy bírjátok? Mennyit mutattok a külvilágnak hogy fáj nektek?

Figyelt kérdés
Mert én teljesen a padlón vagyok mióta a barátnőmmel szakítottunk.alig eszek, semmihez nincs kedvem és ez sajnos nagyon látszik rajtam és társaságban sem tudom ezt leplezni mert állandóan jár az agyam(bár az élet minden területén ilyen vagyok)és egyszerűen nem tudom hogy mikor lesz ennek vége.
2010. szept. 7. 16:45
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Velem nem jó pofiznak hanem belemondják a szemebe hogy hülyeség amit csinálok és nem lesz jó vége.amit tudok de akkor is nehéz.
2010. szept. 7. 18:35
 12/23 anonim válasza:
Én legszívesebben belekiabálnám a világba, de ez egyáltalán nem jó ötlet. Viszont szerintem visszafojtani sem szerencsés. Meg kell találni a megfelelő embereket, akiknek nyugodtan kiöntheti az ember a szívét, meghallgatják, tanácsot adnak.
2010. szept. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
együtt érzek a fájdalmaddal és én igy csinálom: senkinek nem beszélek rolla,senkinek nem mondom a fájdalmam,bevágom mindenkinek a művigyort,itthon pedig egymagamnak jol kisirom magam.Bulizni még nem megyek,mert tudom,hogy szarul érezném magam,meg lehet összefutnák vele és attol már sz@r lenne,ugyhogy magamnak sirok és panaszkodok:S. Bár hallottam,hogy valakinek az segitett,ha az összes fájdalmát leirta egy papirra és dirib-darabokra tépte...és elfelejtette.Lehet nekünk is ki kellene próbálni:S
2010. szept. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Engem a pasi hagyott el 2 éve. Imádom, szerelmes vagyok belé azóta is, és csak én tudok róla.

A környezetnek max. más gátra futott kapcsolataimról teszek említést, mást nem.

2010. szept. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Én is bevágom mindenkinél a művigyort de akkor is tudják h csak megjátszom magam.bulizni én se megyek hasonló okból(pedig ma akartam menni de inkább nem).állandóan fenn vagyok msn-en facebookon hátha tudok vele beszélni és ezzel nem tudok leállni pedig muszáj lenne.próbáltam már lefoglalni magam munkával sporttal de még nem megy.
2010. szept. 11. 22:58
 16/23 anonim ***** válasza:
ismerkedj akkor.probálkozz más lányoknál.Más karjában felejteni könnyebb...mondják:S
2010. szept. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
amugy meddig voltatok együtt?
2010. szept. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
próbáltam már de egyszerűen nem megy.volt egy randim de nem éreztem jól magam vele.(meg hát nem vagyok valami álompasi akiért kapkodnak a lányok).
2010. szept. 11. 23:05
 19/23 A kérdező kommentje:
9 hónapot voltunk együtt.de ő volt aki kiemelt abból amiben voltam/vagyok.vele mindenhol jól éreztem magam és mindenben megértett h nekem ő volt az első mindenben.
2010. szept. 11. 23:07
 20/23 anonim ***** válasza:
akkor már csak egy maradt: az idő. Idővel talán el lehet felejteni,legalábbis remélem:S
2010. szept. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!