Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen dinka?

Figyelt kérdés
Sajnos nem tehetek róla de nagyon féltékeny típus vagyok. a párom tényleg odafigyel rám,bármit kérek megteszi, mégis bizalmatlan vagyok.én vagyok az első komoly kapcsolata és lehet ezért. mindig ezen veszekszünk, a féltékenységen.már majdnem szakítottunk is de aztán sírt hogy ne menjünk szét.nemtudom miért vagyok ilyen bizalmatlan,talán a csalódások miatt.mit tegyek hogy ez változzon?
2010. szept. 7. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Javaslom a pszichológust.
2010. szept. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én pedig egy hajóutat Izlandra.
2010. szept. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat várok nem parasztokat, szerintem az az oldal azárt van hogy bátran kérdezzünk nem azért hogy bunkó válaszokat adjunk.... ilyenekre nem vagyok kiváncsi... szóval aki ilyent írna katt el innen!!!!:@
2010. szept. 7. 16:20
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Osztán kérdezte valaki, hogy mire vagy kíváncsi? Itt bátran lehet kérdezni, de válaszolni is. Ha zavarnak a válaszok, hát ne kérdezz. A számodra releváns válaszokat talán ki tudod szűrni.
2010. szept. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha nem tudsz változtatni, akkor előbb- utóbb ott fog hagyni a párod végleg. Gondold magad az ő helyébe!

Igazán erre konkrét megoldás nincs, amikor épp valami féltékenykedős dolgot szeretnél felhozni (és te is tudod, h. ok nélkül), akkor inkább számolj el magadban 10-ig, és hozz fel más témát. Így lassascskán talán le tudsz róla szokni.

2010. szept. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kamuuu ***** válasza:
Hülye vagy és kész ha nem tudod megváltoztatni magad akkor kész ennyi vagy sose lesz norm kapcsolatod
2010. szept. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!