Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik válaszát várom, ez Női...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik válaszát várom, ez Női ésszel felfoghatatlan. Miért?

Figyelt kérdés
Van egy adott pasi és egy lány nincs senkije egyiknek sem!És kötöttség nélkül szexelnek hetente 1-2szer!De a pasi azt mondja nem birja tovább folytatni és lelép!Kérdésem az lenne hogy van egy pasi akinek jó a szex,nincs kötötség miért lép le?Mi kell még neki?MI nem jó?Mi lehet az oka?köszönöm a komoly válaszokat!!
2010. szept. 7. 15:16
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Lehet, ogy egyszerűen nem élvezi már Veled a szexet.
2010. szept. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Vagy már nem bírja tovább a szexet és kolostorba vonul.
2010. szept. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
És esetleg nem bírja az érzelem nélküli szexet?ki mit gondol erről??
2010. szept. 7. 16:28
 14/23 anonim ***** válasza:
Az is lehetséges, én is csak érzelmekkel tudok szexelni.
2010. szept. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Tudom lehetetlen,de vannak olyan praktikák amivel meg lehet fogni egy csávót?Tényleg kedves vagyok,sokat beszélgetünk!Másoknak mondta h tetszem és szimpatikus vagyok neki.Ez nem elég?
2010. szept. 7. 16:34
 16/23 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd, várható volt hogy elmegy ha csak sexkapcsolat volt. Lehet talált valakit akivel le szeretné élni az életét.

Amúgy mért akarod annyira hogy ne hagyjátok abba a sexet? Beleszerettél? vagy csak a sex miatt?

2010. szept. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Egy férfi soha nem mondja meg ha van valakije!!!

Tuti, hogy kezd beleszeretni valakibe, és nem akarja "megcsalni" veled.

Ne pazarold rá az idődet, keress olyat akinek nem csak szexre kellesz...

30/L

2010. szept. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Igen szeretem és erre most jöttem rá h lelépett,és régen nem volt senkivel ilyen jó a szex!!Kis városban lakunk ahoz hogy ne tudjam van e valakije!De lehet igazatok van!Bele kell nyugodnom!!
2010. szept. 7. 16:48
 19/23 A kérdező kommentje:
de nekem mindig elmnondta ha volt egy lány h mit gondol róla,és nem lépett sőt még nekem magyarázkodott!Volt egy kapcsolata amikor megismerkedtünk de már nem voltak jóban!
2010. szept. 7. 16:49
 20/23 anonim ***** válasza:

Értem, hát az így szokott lenni sajna, hogy az egyik fél beleszeret a másikba.

Mondanám hogy belemennék veled nagyon szívesen a sexbe, de mivel szűz vagyok gondolom nem kellenék neked:/ Már rég el szeretném pedig veszíteni.

2010. szept. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!