Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik válaszát várom, ez Női...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik válaszát várom, ez Női ésszel felfoghatatlan. Miért?

Figyelt kérdés
Van egy adott pasi és egy lány nincs senkije egyiknek sem!És kötöttség nélkül szexelnek hetente 1-2szer!De a pasi azt mondja nem birja tovább folytatni és lelép!Kérdésem az lenne hogy van egy pasi akinek jó a szex,nincs kötötség miért lép le?Mi kell még neki?MI nem jó?Mi lehet az oka?köszönöm a komoly válaszokat!!
2010. szept. 7. 15:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez férfi ésszel is felfoghatatlan.. kivéve, ha megismert valakit.
2010. szept. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Tomazolika ***** válasza:
100%
Lehet hogy kezdett belédhabarodni, és nem akarta megmondani , inkább lelépett...
2010. szept. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Vagy megismert valakit, vagy pedig kezd beleszeretni a nőbe, annak ellenére, hogy megbeszélték csak szex, semmi más.
2010. szept. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Hát jó hülye, én már tök rég óta nem sexeltem és már nagyon kivagyok:S :(
2010. szept. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Valószínűleg van más, akivel jobban élvezi.
2010. szept. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Szerintem nincs másik nő az életében,azért annyira ismerem és megmondaná(ő nem olyan aki több legyet egy csapásra) és énis alig férek bele az idejébe nem hogy még más.Hogy belém szeretett?Akkor miért nem mondja el?Kizárt sztem.
2010. szept. 7. 15:32
 7/23 anonim ***** válasza:
azért ha gondolod én is lennék a sexpartnered, csak dobj privit:)
2010. szept. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Ennek sok oka lehet, pl. beleszeretett a csajba, avgy nem jó vele a szex, vagy bu*i lett, vagy nem akarja megalázni a csajt és saját magát.
2010. szept. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
És én is...
2010. szept. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

1., Kezd belédszeretni, de inkább nem akar kapcsolatot

2., Láthatáron van egy kapcsolat, és az udvarlás alatt rossz fényt vetne rá ha mással kurogatna és úgy menne az esti randira...

2010. szept. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!