Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi vonz egy pasit egy nála 20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi vonz egy pasit egy nála 20 évvel fiatalabb nőben?

Figyelt kérdés
2010. szept. 7. 00:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben mi értelme a kérdésednek? Amúgy nyilván egy új kocsiban jobb ülni, mint egy agyonhasználtban.
2010. szept. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Az hogy 20évvel fiatalabb...nem 1értelmü?
2010. szept. 7. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Az nem biztos h kihasznál.Néhány ismim a példa rá,hogy a korkülönbség ellenére évek ota boldogok.Semmi kivetni való nincs benne föleg ha jóképü is a fickó.
2010. szept. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
nem tudom,pedig én jártam 20 évvel idsebb pasival és szerelmet vallott meg minden,de egyáltalán nem a testem miatt,mert ő a női ráncokat szexinek tartotta,na meg ugyan úgy szerette volna ha sportolok meg ilyenek, és én voltam az első ilyen fiatalabb barátnője,előttem csak korabeliekkel járt.És szexelni sem szexeltünk mindig,szóval volt h. csak beszélgettünk.
2010. szept. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Az hülyeség, hogy ki fog használni. Nem is tudom, mit jelent ez. Ha a szexre gondolt az előttem író, akkor te is kihasználod, mert te is szeretkezel vele, nem egyoldalú a dolog, az élvezet kölcsönös. Különben a férfi 30 éves kora körül lesz igazán férfi. Egy 40 éves pasasnak van tapasztalata, önbizalma, tud bánni a nőkkel. Tud vigyázni rád.

35/F

2010. szept. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!