Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szólítsam a pasimat?

Figyelt kérdés
egy 13 éves srácról van szó! előre is köszönöm!
2008. dec. 14. 12:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
ahogy akarod
2008. dec. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
A nevén pl.
2008. dec. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Buksi, és fütyülj hozzá!
2008. dec. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
55%

A nevén.

Esetleg nyuszika:)

2008. dec. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

érdekes xD

ha nem irta volna le,h. hány éves a fiú tuti irnának ide jó megszólitásokat,de igy... :D

2008. dec. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nevezd nevén :)
2008. dec. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy 13 eves pasi nem igazan orul az ilyennek:szerelmem eletem meg minden. De te tudod.
2008. dec. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Szexistennek :))

Természetesen a nevén nevezd. Sőt, később is...

Az emberek számára a legszebb szó a saját nevük.

A legrosszabb amit egy kapcsolatban tenni lehet, hogy "apukám"-ozás "anyukám"-ozás megy. (ezzel sokan nem értenek egyet de ez a véres valóság) Ugyan, ki akar fizikai szerelemben élni az apjával vagy az anyjával?

A legtöbb becéző szó elveszi a férfi férfiasságát. Kutyuskám, macikám, nyuszókám. Édesen hangzik de nem áll fel tőle a pálca. :))

Okés ez 13 éves korban ne legyen szempont. csak úgy meséltem...


Van neki neve. Nevezd azon. :)

2008. dec. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

13 éves?

Akkor.. bébibogyó XD

Nevezd a nevén azt jó napot, ne csinálj már ebből problémát :)

2008. dec. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
nem értem miért kell a pasikat becézni. Van nekik nevük. És különben is a becézgetés meg az ilyen "szólítások" akkor jók, ha Tőled jönnek spontán és nem kell ezért itt ilyen kérdéseket kiírogatni. Én nem nevezném a férjemet nyuszinak se macikámnak. Tök gáz. Én a nevén szólítom, néha szivemnek de van amikor Tökfejnek! Szerencsére nem sértődős, így jókat derül rajta. De eszembe sem jutott volna senkitől megkérdezni, hogy "szerinted most akkor hogy szólítsam a páromat???" Gondolkodjatok már!!!!! Néha kezdem azt hinni, az emberek már semmit nem képesek saját maguk eldönteni meg kitalálni.
2008. dec. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!