Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy felejtsem el volt barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el volt barátnőmet?

Figyelt kérdés

Nem tudom elfelejteni volt barátnőmet, igaz nem sokat voltunk együtt, de én nagyon belészerettem soha nem éreztem még ilyen erős szerelmet egyszerűen megőrülök érte :'(


16/F


2010. szept. 6. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:

ez alapján gondolom ő szakított...

mit mondott mi volt a baja?

2010. szept. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
visszament régi barátjához :(
2010. szept. 6. 21:25
 3/6 anonim ***** válasza:

hát akk nem sok mindent tudsz tenni...ha nem találkoztok egy idő után könyebb lesz..az idő mindent megold

hajrá:)

puszi:)

2010. szept. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt mondanám, hogy tegyél meg szokatlan dolgokat, amik eddig nem voltak a mindennapi életed részei. Például menj el a héten uszodába, vagy könyvtárba vagy olyan helyekre a közvetlen környezetedben ahol eddig még nem vagy ritkán voltál. Fedezz fel új dolgokat. Őszinte leszek hozzád: max. 1 hónap múlva már egy új csajszit ölelsz álló f@sszal:):):)
2010. szept. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

jaja ne törődj vele :)

velem is ez volt még júli végén :P én most vagyok úgy hogy már nem nagyon érdekel :p még mindig újrakezdeném vele, de már nincs depis hangulatom és járok megint csajozni :) és sokkal jobb :)

2010. szept. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem egy másik csajt kell keresned... nekem ez mindig megolsát jelent, van akivel foglalkozzak akivel beszéljek, akin agyaljak... a régi helyett.
2010. szept. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!