Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan felejtsem a legjobb...

Hogyan felejtsem a legjobb barátnőmet?

Figyelt kérdés
a barátnőmmel már többé nem lehetünk barátnők de anyira hiányzik mindig el kell neki mondanom valamit és ha rá gondolok hogy milyen jó volt vele akor elkezdek sirni
2009. dec. 27. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanebben a helyzetben vagyok nyár vége óta. "Legjobb barátnőm" átvert engem, kétszínűsködött, a hátam mögött terjesztett mindenfélét rólam, soha nem fogom megbocsátani neki, amit tett, de mégis annyira hiányzik, és úgy visszaforgatnám az időt... Hónapok óta próbálom elfelejteni, de még mindig nem jutottam túl rajta. Próbálj más barátnőkkel közös programokat szervezni, hogy eltereld a figyelmedet, éslásd, hogy másokkal is jól tudod magad érezni!
2009. dec. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló cipőben vagyok veletek.Hiányzik,de nem vagyok képes találkozni vele.Ő közeledne felém,szeretne találkozni,de sorra lemondom.Nem tudok megbocsátani neki,de az idő segít.Viszont akkor már nem lesz a barátnőm.
2009. dec. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Neke is volt ilyen, de szerencsére kibékültünk :) Em szerintem is próbálj másokkal is barátkozni, hátha könyebb lesz elfelejteni
2009. dec. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
26%
Jah, csak azért kell a barátnő,hogy lelki szemetesládának használd?? Az igen..
2009. dec. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az utolso valaszolot ne is meltasd figyelemre, ma este azzal szorakozik, hogy mindenkit kioktat...biztos o maga a tokeletesseg megtestesitoje!
2009. dec. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Megtudhatnánk miért lett vége?hátha abból kiderül h van-e értelme rá gondolnod annyit....
2009. dec. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az idő segít.

Nekem is volt egy nagyon jó barátnőm, de megváltozott, sajnos nagyon-nagyon rossz irányba.

Először ő utált meg engem (a nagy semmiért), én még próbálkoztam, de mivel nem ment, hagytam a fenébe.

Ez már lassan 3 éve, és nem hiányzik. 1 év volt, míg kihevertem, hogy már nem vagyunk jóban, azóta nem is gondolok rá, csak néha eszembe jut. (Rövidebb idő alatt is elfelejtettem volna, de egy osztályba kerültünk anno.)

2009. dec. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!