Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rosszul teszem?

Figyelt kérdés

A barátnőmet mindig én hívom el hogy találkozzunk.1x rákérdeztem hogy ő miért nem hív el és azt válaszolta hogy nem tudja....mondjuk csak 2 hete vagyunk együtt.

Amúgy szerintetek egy párkapcsolatba a heti 3 találka az sok?Mert én ennyiszer azért szeretném látni.


2010. szept. 6. 21:01
 1/10 anonim ***** válasza:

Jesszus.... :két kezébe temeti az arcát:

hány éves vagy? remélem 12...

2010. szept. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
sztem nem sok
2010. szept. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem 12 am miért jesszus?
2010. szept. 6. 21:03
 4/10 anonim ***** válasza:

Mi az hogy nem tudja?!:@

Ne hívd fel. Ha mondjuk 1 hónap után sem jelentkezik, akkor meg jogosan elküldheted a ku...

2010. szept. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Tomazolika ***** válasza:
igen sok a heti 3szoros találka , gondolj bele akik egyyütt élnek pokol az életük...
2010. szept. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jó hát mikor hívom jön és szívesen van velem.Ha nem érdekelném nem jönne el...
2010. szept. 6. 21:06
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem csak Te futsz a lány után:S

20/L.

2010. szept. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én ugyan ebben a szituban vagyok most és hát, mit ne mondjak szarul esik. Még a 2 hét is stimmel.
2010. szept. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

De akkor mi legyen?Msnen ő is rám ír csak soha nem mondja hogy látni akar.Arra vár hogy én hívjam el.

De ti mit javasoltok?Ha nem hívom el talán egy hét után elhívna.De még mindig ott a kockázat hogy nem és ha nem látjuk egymást esély sincs rá hogy belém szeressen úgy igazán :/

2010. szept. 6. 21:13
 10/10 A kérdező kommentje:

Mi lenne ha azt mondanám neki hogy most egy darabig nem hívom el sehova mert nem jó hogy állandóan csak én futok utána...És hogy nem akarom hogy azt higgye hogy már nem érdekel, de ez így nem okés.Szóval ha akar látni szóljon és akkor találkozhatunk.


Ez így jó lenne?

2010. szept. 6. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!