Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem ezeket a fiukat....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem ezeket a fiukat. Segitenétek megérteni?

Figyelt kérdés
tehát van egy fiu akivel nagyn közel állunk egymáshoz (barátok vagyunk)!! és napok oóta furcsán viselkedik...ölelget nagyon sokat, puszilgat, bujik hozzám, olyanokat mond hogy csodálatok vagyok és nagyon szép....sőt, ma egy olyan mondat is elhagyta a száját hogy mostmár nagyon bánja hogy tavaly nem jött össze velem...(mivel szerettem volna járni csak közbe jött nekki valami csaj) lehet hogy szerelmes belém? vagy mit gondoltok? jah és igen, azt hozzá teszem hogy lassan 1 éve van barátom, aki mellesleg neki nagyon jó haverja.....
2010. szept. 6. 17:54
 1/5 Kamuuu ***** válasza:
Igen össze akar veled jönni :D
2010. szept. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jah.. össze akar veled jönni ne szalaszd el
2010. szept. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen...de lassan 1 éve van barátom akit meg nagyon szeretek.
2010. szept. 6. 18:02
 4/5 anonim ***** válasza:

egyértelműen : D összeakar jönni ;)

sok sikert.

2010. szept. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem meg kíván csak
2010. szept. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!