Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tud megnyílni?

Figyelt kérdés

Barátommal 3 és fél hónapja vagyunk együtt, nagyon jó vele minden téren, leszámítva, hogy nem nagyon mesél magáról. Az aktuális témákba részletesen beavat, legyen az családi, munkahelyi probléma, vagy csak napi történés, de pl. a gyerekkoráról, előző kapcsolatairól, életéről nem nagyon mesél. Ha kérdezem, válaszol, de tőmondatokban...Érdekli, hogy mi van velem, de a saját érzéseit, véleményét nem, vagy csak nehezen osztja meg. Azt elmondta, hogy mit érez irántam, azzal rendben is van minden.De nem nyíik meg...azt mondta, ő mindenkivel ilyen.

Nem bízik bennem?Mit csináljak?Hogy segítsek neki?Vagy ő ilyen, és kész?


2010. szept. 6. 16:22
 1/4 A kérdező kommentje:
*nyílik
2010. szept. 6. 16:24
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne, emrt én is ebben a helyzetben vagyok.:S

L18

2010. szept. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nagyon egyszerű. Fölösleges megijedned, egyszerűen csak ilyen. Vannak olyan emberek akiknek az igazán mély érzéseik kitárásához több idő kell.:)
2010. szept. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az utolsó mondatodban van a válasz:)
2010. szept. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!