Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elveszítettem végleg?

Figyelt kérdés

6éves kapcsolat volt a miénk. Van egy gyerekünk is.

Sok civakodás,mindennapi veszekedés után,úgy döntött a párom,hogy elköltözik,ennek 3hete!

Azóta persze többször is volt már itt,nagyrészben a gyerek miatt,de azóta már 2x is szexeltünk,teljesen normálisan tudunk már egymással kommunikálni,és ráébresztett engem arra,hogy valóban nagyon szeretem. Többször is leültünk erről beszélni,és annyiba maradtunk,hogy majd meglátjuk mit hoz a jövő...még semmi sem biztos...

Ez csak fedőszöveg lenne? Nem mer véglegesen még szakítani? Lehet csak a szexre kellek még neki?

Úgy félek,hogy valami új bigét talál magának!! :(( Nagyon féltékeny lettem,persze ezt egy percig sem mutatom.


2010. szept. 5. 21:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
sajnos jó eséllyel már elvesztetted. csak addig kellesz neki a szexre, mig nem talál magának mást.
2010. szept. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem NŐ vagy FÉRFI vagy???
2010. szept. 5. 21:59
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy elveszítetted. Adj időt neki, hogy átgondolja. A hat közös év, de főleg a gyerek, nagy kapocs. Lehet, hogy közben ő is rájön, hogy szeret még téged. Ne mutasd a féltékenységed, de azt feltétlen mondd meg neki, hogy szereted. Néha csak akkor jövünk rá hogy valaki igazán fontos, ha elveszítettük, vagy folyamatban van az elveszítés. Ne add fel. Ez a szitu az amiben küzdeni kell, szeritem. Persze kérdés az, hogy van e önkritikátok, és tudtok e változtatni, mert csak akkor fog működni ha mindketten engedtek a saját igazatokból. 36/n
2010. szept. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az nem lehet,hogy egy harmadik miatt ment a veszekedés?

A másik talán neked kellene vissza hívni ha újra találkoztok.34F

2010. szept. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Na végre egy férfi válaszoló is :D

nem volt 3. ebben 100%-ig biztos vagyok!!!

Találkozgatunk mi,tegnap is szexeltünk,mert ugye ez hiányzik mindkettőnk életéből.

2010. szept. 8. 14:17
 6/11 A kérdező kommentje:

De most tényleg!

Egy férfi ha ilyet mond,hogy majd meglátjuk hogy mit hoz a jövő,ez csak egy fedő duma vagy lehetséges tényleg,hogy nem tudja még mi legyen???

2010. szept. 8. 14:19
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez jó! 6 éves kapcsolat, 1 gyerek, civakodás, veszekedés, férfi elköltözik. Ez eddig OK. Majd visszajár szexelni (nyilván nincs még más). Még ez is OK. Te ráébredsz, hogy nagyon szereted a férfit. Pláne OK. Majd amikor megpróbáljátok megbeszélni, a férfi azzal zárja le a beszélgetést, hogy meglátjuk mit hoz a jövő. Mégis mit hozna szerinte? Kérdezd meg tőle, hogy mire vár a jövőtől, egy új kapcsolatra, mert akkor mi a f@sznak jár vissza, azért, hogy hülyítsen téged. Legyen már gerinces, ha nem kellesz neki, akkor szerintem mondja meg, és hagyjon békén, vagy ha mégis kellesz neki, akkor találjon ki jobb dumát arra, hogy hogyan fűzzön be téged újra. Mert ez a "meglátjuk mit hoz majd a jövő" szerintem elég karcsú. 38/F
2010. szept. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én azt látom férfiként,hogy amibe most vagytok az csak szex.

Egy kapcsolatot pedig arra nem lehet építeni, az érzelmi része már kifulladt.Sokat veszekedtetek mint írtad,a probléma ezen részével kellene foglalkozni.De az is lehet,hogy kell egy kis szünet nektek az újrakezdéshez.A kaput azért hagyd neki nyitva.Hogy meddig?Azt neked kell érezni.

2010. szept. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A szex elég egyértelmű. Ott vagy neki, mint elérhető nő, akiért már nem kell pedálozni, nem kell udvarolni, kényelmes na. Ha kicsit különköltözik és rájön mennyit adsz hozzá az életéhez, rájöhet arra is, hogy milyen rossz nélküled. És hogy megindult köztetek a kommunikáció, az is azt mutatja, hogy nincs még minden veszve. Sokszor hallani, olvasni, hogy egy pár életében az ilyen mélypontok, sokszor szeretők felbukkanása, különköltözések és egyéb drámák mennyire átértékelik a kapcsolatot. És hogy az ilyen viszályok után lesz csak az igazi bensőséges viszony egymás között, amikor már látták egymás legrosszabb oldalát is és nincs mitől tartani, mert tudják magukról mindketten, hogy ha akarnak, simán élhetnek egymás nélkül, de most úgy döntöttek, hogy jobb együtt. Megnyílnak egymásnak, meg tudnak beszélni mindent, amit addig nem és sokkal alaposabban megismerik egymást a háborgó hónapok során.
2010. szept. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Ó,köszönöm mindenki válaszát! nagyon hasznosak voltak a számomra!

tegnap meg is kérdeztem tőle,hogy ez a mit hoz a jövő mit takar? És tudjátok mit válaszolt rá?? Hogy kíváncsi arra,hogy amikor feljön egy kritikus pont az életünkben,veszekedéssé fajul e a dolog,vagy nyugodtan megpróbáljuk beszélni.

Egyszóval tesztel!

2010. szept. 8. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!