Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikortol lehet? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortol lehet? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
az szeretném egkérdezni h mikortol lehet magyarországon összeházesodni mert nem tom h emlékeztek e de lefeküdtem a 19 éves barátommal 17 évesen és teherbe estem és most elmontem neki és megkérte a kezem és nem tudjuk mikortol lehet összeházasodni
2010. szept. 5. 21:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Köszi. Ott a válaszom is pedig, de megválaszoltaknál nem találtam :$
2010. szept. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A színesekből kiindulva ez nincs korhoz kötve.
2010. szept. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

magyarországon 16 szülöi engedélyel

(18 anélkül)

2010. szept. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

előzőnél az igazság

szülői beleegyezéssel 16 éves kortól, 18 felett meg csinálsz, amit akarsz

2010. szept. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én is szülői beleegyezéssel mentem férjhez 17 évesen. Ennek már 19 éve. Egyetemista a fiam. Szóval lehet már.
2010. szept. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!