Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottam a szerelmemmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a szerelmemmel, mert nem édemlem meg őt. De miért tettem?

Figyelt kérdés
Nagyon fáj, de jobb lesz így, ő szeret engem és én is őt, de nagyon sokat veszekedtünk, és jobbnak láttam, ha mással keresi a boldogságát. De belehalok!!
2010. szept. 5. 21:13
 1/10 anonim ***** válasza:

Meg is válaszoltad a kérdésed:

"mert nem érdemlem meg őt"

2010. szept. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De azt, hogy nem érdemlem meg őt, nem ő mondja, hanem én.
2010. szept. 5. 21:15
 3/10 anonim válasza:

hamar cselekedtél

hamár gondok vannak nem egyből szakítani kell.

ebből én is tanultam már.

Meglehet beszélni a gondokat,vagy szünetelni amég átgondoljátok hogyan tovább.

Vam egy ismerősöm ő is állandóan szakítgatott a barátjával.mer hogy minden apróságokon felhuzza magát..majd másnapra megbánta. Már az is eszembejutott hogy féltékenykedik,és ezzel csak a figyelmet akarja felhívni magára.hogy most épp a párja rajta rágódjon,mégis hogyan lesz tovább.

Beszélj vele megint,mond el hogy nem jó így neked..változtatni kéne..szeretnéd ujra próbálni..úgy érzed van értelme még..és hogy szereted.

2010. szept. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem nem kell szakitani. Ha szereted és megbántad mond el neki!! Drukkolok:) Am miért nem érdemel meg mitörtént? És hány éves vagy? Na hajrá sok boldogságot sztem mindeketten tanultok belöle=)
2010. szept. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Szakítottunk végleg. Vége, megpróbálom elfelejteni, hátha ezúttal sikerül, mert amikor legutóbb jártunk 5 hónap után sem felejtettem el.

Szerintetek ha 2x meghódítottam, harmadszorra is sikerülni fog? Vagy épp, hogy egyre csökken az esély?

2010. szept. 6. 15:43
 6/10 anonim ***** válasza:
te tök hülye vagy. egy mazochista mártír,aki képtelen normális kapcsolatra. sztem menj pszichológushoz hamar. remélem a csaj nem döl be neked még1x és nem pazarol rád több időt,mert valóban nem érdemled meg
2010. szept. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolsónak: lány vagyok!
2010. szept. 7. 14:29
 8/10 anonim ***** válasza:

Igaza van az utolsónak, mazochista mártír vagy, lányként is. Hogy érted, hogy nem érdemled meg? Miért nem? Olyan rossz vagy? Mert akkor önértékelési problémáid vannak. Ezeket részben kinőheted (gondolom, nem vagy túl idős), de egy pszichológus vagy valamilyen lelki vezető segítsége nagyon hasznos lenne.

De gondolj csak bele, és rakd egymás mellé a mondataid:

"Szakítottam a szerelmemmel, mert nem édemlem meg őt"

"Nagyon fáj, de jobb lesz így"

"jobbnak láttam, ha mással keresi a boldogságát"

"belehalok!!"

Érted ezt? Olyan rossznak tartod magad, hogy inkább megkíméled magadtól a pasit, és a végén kimondod, hogy végül is te azt az állapotot érdemeld, amibe "belehalsz". Ne becsüld le magad ennyire! Igen is érdemelsz jó társat, jó kapcsolatot. Ha a barátod nem volt jó, azt is be kell vallani. Ha másnak jó, de neked nem jó, az ebben az esetben azt jelenti, hogy nem jó. Becsüld meg magad jobban, a pasikat pedig ne idealizáld, hanem vedd észre a tökéletlenségüket is! 24f

2010. szept. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Rosszkislány voltál? :D Ejnye.... leszel a Dominám? :D
2010. szept. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert gyökér vagy.Ha szereted minek hagytad ott?:D
2010. szept. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!