Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet egy férfi két nöbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy férfi két nöbe igazán szerelmes? /szerethetk két nöt egyszere? /

Figyelt kérdés
2010. szept. 5. 21:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem
2010. szept. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egyik túlbizgó rajongás a másik szerelem, vagy mindakettő túlbuzgo rajongás.
2010. szept. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem. És agyban dől el. Valószínű a második, az új, csupán izgalom, érdekesség. Gondold meg, sokat lehet veszíteni.
2010. szept. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem. Aki azt hiszi, kettőt szeret, az valójában egyet se szeret (csak saját magát).


Nem te vagy véletlenül a 31 éves férfi, aki a 25 éves barátnője mellett, akivel 7-8 éve együtt van, beleszeretett egy másik csajba? Mert ha igen: már a múltkori kérdéseidre is megírták ezt vagy százan. És ha még 1000-szer megkérdezed, sajna akkor is ugyanez marad a helyzet :D

2010. szept. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyik nő kiegészíti a másikat. igazán egyikbe se vagy szerelmes. csak abba, hogy így van "egy" tökéletes nőd.

keress egy harmadikat.

2010. szept. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2010. szept. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%
Te tudod mire vagy képes, mekkora a szíved és persze a bukszád. Mert a nőhöz pénz is kell, kettőhöz pedig kétszer annyi!
2010. szept. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem igen. nem mondom, hogy etikus, de lehet. én ugyan nő vagyok, de tapasztaltam ugyanezt a helyzetet. aki még sosem volt ebben az sosem fogja megérteni, élből elutasítja. lehet két olyan ember az életedben, akikről tudod, hogy akármelyikőjük hiányozna, akkor te nem lennél egész. és az sem igaz, hogy keresni kell egy harmadikat, akiben minden megvan. én az emberbe szeretek bele, nem a tulajdonságaiba és minden ember egyedi. szóval lehet, csak tapasztalni és megélni kell. én választottam, imádom a párom, nélküle nem vagyok, de mind a mai napig hiányzik egy kis részem.
2010. szept. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha egy harmadik jött be a képbe, akkor az első mellett már csak a megszokás tart. Ha pedig egyszerre láttad meg őket.. na, talán csak akkor.
2010. szept. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

31 éves férfi, már megint átraktak a szerelem-szex kategóriába :D


Hagyd már ott szerencsétlen barátnődet, ne szivasd már tovább szegényt.

2010. szept. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!