Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerinted mi a jó? Ha minél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted mi a jó? Ha minél előbb vagy minél később alapítasz családot?

Figyelt kérdés

Ha lenne rá lehetőséged akkor megházasodnál 20 évesen vagy várnál 30 éves korodig?

Lehet hogy ha elszalasztod 20 évesen akkor később már nem lesz egyszerű párt találni. nem?

Hogy gondolod?


2010. szept. 5. 20:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem 20 évesen semmi értelme házasodni. Élvezd ki még hogy fiatal vagy és ráérsz később megházasodni és családot alapítani.
2010. szept. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

"Lehet hogy ha elszalasztod 20 évesen akkor később már nem lesz egyszerű párt találni. nem? "

Ebbol az kovetkezik, h ha 20 evesen hazasodnal akkor biztos elvalnal 1x.Akkor mi ertelme van 20 evesen hazasodni?

2010. szept. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
25-26 ev.. addig meg 1 kellemes kornyezetet is megtudnek teremteni a "csaladomnak"
2010. szept. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én 17 évesen férjhez mentem, 18 évesen szültem. Ma vagyok 36, és most találtam meg azt a férfit, akire érdemes lett volna várni, és akinek igazából szülni kellett volna. Szóval én a 30 felettre szavazok. Addig élni kell, és megvárni, a míg benő a fejünk lágya.
2010. szept. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Na jó a 20 év azért túlzás volt.

De mi van akkor ha valakinek nem úgy alakul az élete hogy 30 éves kora körül meg tud házasodni?

Lehet hogy 23 évesen talál párt akivel összetudna házasodni de elszalasztja, 30 évesen meg nem talál senkit meg utána se nagyon.

Előre sose lehet tudni hogy mi lesz 5-10 év múlva.

2010. szept. 6. 16:38
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nagy részben ez a pénztől függ,megfelelő háttér.

Lehet minuszolni,de akár milyen érzelem ,ma már ott van a pénz mindenhol, és bizonyos értelemben befolyásol embereket.

2010. szept. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 19 vagyok igaz nincs párkapcsoaltom,de ha lenne is hülye lennék megházasodni, mivel még sokat fogok változni, itt ugye bár a fősuli, munkahely miatti változásoakt értem.Ami kihat majda személységemre is. Én mondjuk a 25 év körülire szavazok, ha addígra találok magamnak párt és természetesen meg tudom majd a gyermekeimnek ami szükséges.Bár lehet nem fogok találni megfelelő illetöt ebben az esetben megvárni fogok és önerőből probálok amjd bizonyos feltételeket megteremetni és,ha megjön a nagy majd ő is tesz hozzá valamit. Ha meg nem találom meg, jó kérdés,de én még bizonyos fokon fiatalnak érzem magam és "ráérek" nem úgy ,mint mások a tízenéves korosztályban.............

Félreértés ne essék ezt azokra értettem akik 10-12 évesen enmi életet élnek meg terhesek lesznek stb, abszolút nem értem az ilyet.

2010. szept. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Házasodni kivel? 34 éves szüz/F
2010. szept. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szeintem meg ne azt nézd, h más mit tenne. Van akinek bejön 20 évesen, van akinek 30 de vanhogy 40évesen jön az igazi. Ebben csak sajátmagadra kell hallgatnod. Ha meg van olyasvalaki az életedben, akivel el tudnád képzelni a csládot, hozzá sem kell egyből férjhez menni, ha nem vagy biztos. LAkva ismerkszik az ember.

Meg nézőpont kérdése. Anatómiailag és biológiailag az a jobb ha elöbb szülsz. Társadalmilag meg nem.

2010. szept. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez nehéz kérdés. Attól is függ férfi vagy,nő. Én mint Nő, nem bántam meg, hogy 21 évesen szültem, ma már 17 éves a lányom, 12 a fiam,és mint fiatal anyuka igen jó kapcsolatunk van. Mindent megtudunk beszélni, mindennel hozzám fordulnak. Ebből a szempontból tényleg jó. A másik oldalról nézve, Én is 35 évesen találtam meg a nagy Ő-t. De ezek azok a dolgok amit nem tudhatsz előre. Én úgy gondolom, ha valaki mondjuk 35-40 körül válik szülővé, ott már túl nagy lesz a generációs különbség, és úgy látom,gyerekeim osztálytársain és szüleiken, hogy nagyon nehezen értenek szót egymással.Persze mindig vannak kivételek! Ez csak a saját tapasztalatom, véleményem.
2010. szept. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!