Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan neveljem meg a barátomat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan neveljem meg a barátomat?

Figyelt kérdés

4 hónapja vagynk együtt a btommal, és mostanában elég fura dolgai vannak. :S


1. Míg nem volt suli, addig tök vidám volt meg minden, olyan jól elvoltunk. De most, hogy megkezdődött teljesen megváltozott. Állandóan csak menne haza a suliból, azt mondja nem szeret ott lenni, mert hogy velem akar lenni. De én is suliban vagyok, szóval ez nem nagyon fog összejönni.


2. Neki kell járni gyakorlatra vagy mi az és azt vette e fejébe, hogy lefizeti az oktatóját, hogy engedje hamarabb haza, hogy többet lehessen velem. Ez mind szép és jó, de én nem akarom, hogy miattam ne tudja azt megtanulni, amit kellene.


Hiába mondom neki, hogy maradjon ott,m eg hogy ez hülye ötlet, nem hallgat rám. Hogyan beszéljem le ezekről a dolgokról, hogyan változtassam meg?


2010. szept. 5. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
húh az a sok probléma
2010. szept. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Inkább majd titeket, ha nem bírtok normálisan válaszolni.

Ha meg poénkodni akartok, azt tegyétek máshool. Lehet, hogy nektek ez nem probléma, de nekem az.

2010. szept. 5. 20:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Magyarázd el neki, hogy ki kell járnia a sulit úgy hogy bejár órákra mert akkor együtt tervezhetitek a jövőt. :)
2010. szept. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szerintem van annyi eszed h tudd mit kell mondani neki. leírtad b@szki-.-

"de én nem akarom, hogy miattam ne tudja azt megtanulni, amit kellene. "


miért baj ha nem szeret suliba lenni? akkor lenne "nem fura", ha szökdécselve menne iskolába és nem akarna hazamenni és veled lenni?o_O

2010. szept. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne adj neki puncit. A barátod a szex miatt lóg az órákról. Ha nem lehetne közetetek semmi akkor biztos, hogy a seggén maradna hidd el.
2010. szept. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mondjad neki, hogyha nem jár be órára, akkor megbukik és még egy évvel tovább kell várnia rád.
2010. szept. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!