Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, jártatok már sportolóv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, jártatok már sportolóval, milyen volt?

Figyelt kérdés
Szóval most randizok egy vizilabdás sráccal és nagyon sok edzése van... már egy ideje tart ez a randi időszak és nem akarom komolyabbra ha járni egy sportolóval azt is jelenti hogy sokáig nem bírjuk mert annyi elfoglaltsága van azzal a sportágával amelyikben épp mozog... ti jártatok már sportolóvan (focis,vizilabdás,kézis,kosaras,hokis) vagy egyéb... de nem olyan aki csak hobbiból űzi hanem azért annél több... és hogy végeztétek... szóval írjatok le mindent lécci :) fiúk is írhatnak véleményeket vagy egyyéb... köszönök szépen minden segítséget :) L/20
2010. szept. 5. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

hát nekem volt egy focis barátom. de mindent megtett értem és nem volt olyan, hogy nemet mondott volna. inkább kihagyta az edzést. és én szakítottam, mert ez nekem túl sok volt, hogy semmi más nem érdekli, csak én. mert szerintem ne legyen ennyire befolyásolható vagy nem is tudom, hoyg mi is ez.


egyébként így suliidőben én nagyon elfoglalat vagyok, szóval nekem nem lenne túl praktikus, ha egy szintén nagyon elfoglalt fiúval járnék, mert akkor nehéz lenne egyeztetni a randikat, találkákat, szóval.. remélem érted =)


14L


bocsi, ha kicsit idősebbre számítottál:$

2010. szept. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem épp focista barátom van, aki egyesületben van,és 8 éve csinálja... 1 éve,és 3 hónapja vagyunk együtt! :) Minden tök jól megy.Nagyon Szeretjük egymást!És nekünk nehezebb volt... mert ő 140 km-re lakik,de ebben a városban van a sulija,a csapata ahol én lakom.Ha Ti is komolyabban szeretnétek ezt a kapcsolatot,akkor szerintem simán mehet a dolog.Csak meg kell beszélni,hogy mikor tudtok találkozni.Én elhsizem,hogy a srácnak sok edzése van,de pl. kimehetsz az edzése végére ... vagy esetleg el is kisérhetedet,végignézheted az edzését,vagy ilyesmi :) Szóval... részemről semmivel se másabb,hogy ha nem a barátom nem sportolna.Én úgy vagyok vele,hogy én olyan sráccal nem is járnék aki nem sportol,mert ilyen korban kell a mozgás meg minden,mert nekem is fontos a sport,mert én is sportolok!

Remélem tudtam segíteni!Szerintem próbáljátok meg :)

15/L

2010. szept. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én is komolyan sportolok, de még nem volt barátnőm. de úgy gondolom nem az edzések száma miatt...
2010. szept. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

... igazából amiatt mert érzékeny vagyok lelkileg és nem éri meg hogy egy lány miatt rosszabbul menjenek az edzések, ha esetleg szakítani támad kedve vagy csak hülyít engem.

legutóbb sikerült egy ilyet kifognom, azóta nem vágyok párkapcsolatra.

de ez nem minden sportolóra igaz!

22F

2010. szept. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
70%

Januárban lesz két éve, hogy összejöttünk.

Én versenyszerűen téáncolok, ő focizik. Kegyetlen, annyi vita, és annyi sírás jár vele, de nincs annál jobb érzés amikor ő a szinpad mellett áll és tapsol neked. Amikor a feldagadt bokádat borogatja, vagy megmaszírozhatod a hátát.

Tudod, hogyha fejreejtenek ő lesz az első akit meglátsz a kórházi ágyad mellett.


Mert ő képes megérteni, milyen egy fárasztó edzés, és tud küzdeni mert az évek során megtanulta, hogyan kell.

Vannak hátrányai, de mindenestől imádom őt. Imádok vele futni, imádok vele kondizni, vele fogyózni stb.


Szval akkor működik ha szeretitek egymást és képesek vagytok felülemelkedni azon, hogy nem mindig lesz időtök találkozni, ha ez nem megy ne eröltessétek. De mindent meg kell próbálni, fiatalok vagytok!

2010. szept. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!