Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esik rosszul?

Figyelt kérdés
Napközben írtam páromnak egy üzenetet, hogy valamit el akarok mesélni neki, de majd szóban, mert írásban hosszú. Kicsit később felhívott, és egy szóval se kérdezte meg, hogy mit akartam. Tudom, hogy apróságnak tűnik, de nekem rosszul esik, ebből nekem úgy tűnik nem érdeklem.. máskor is szokott ilyen lenni, nekem ez olyan fura..
2021. dec. 1. 14:44
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem ennek semmi köze a neméhez, a kérdező szimplán agyatlan.


A szóban a legtöbb embernek élőbent jelent, nem telefont. Ha meg te akarsz neki pofázni, miért ő pitizzen a sztoridért?

2021. dec. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
84%

Lehet, hogy épp nem volt ideje (pl. munka miatt), ezért nem akarta, hogy belekezdj. Vagy úgy értette azt, hogy szóban, hogy személyesen. Vagy csak elfelejtette.


Ez már nem is a bolhából elefántot, hanem a papucsállatkából kék bálnát kategória.

2021. dec. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

A nők odafigyelnek a részletekre, a férfiak nem igazán (általában).

Az nem azt jelenti, hogy nem foglalkozik veled, de neki más a fontossági sorrend. Lehet, hogy valami munkán kattog az agya, vagy máson, nem mindig emlékeznek arra, hogy te éppen mit akartál.

Ha viszont, soha nem figyel rád, többszöri kérés után sem, csak a saját élete érdekli, és a saját dolgaival van elfoglalva, akkor neked kell elgondolkodnod rajta, hogy miért vagy vele?

2021. dec. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Valahol egy párhuzamos kérdés alatt egy fiú arról siránkozik, hogy a barátnője azt mondta neki, hogy mesélni fog neki valami tök jó, valami nagyon érdekeset, fel is hívta, higy meghallgassa, de a lány nem kezdett bele, meg se mukkant... A fiú nagyon csalódott volt, és most azt hiszi, hogy a barátnője nem is szereti, és nem bízok benne. A gyk közösségge meg nagyban bíztatja, hogy jobbat érdemel, és hogy szakítson...
2021. dec. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem érzéd kínosnak , hogy egyszer nem reagàlt valamire a párod , és már egyből kell a feedback egy anonim fórumról, ahol sem téged sem a párod nem ismerünk?
2021. dec. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
90%
Remélem ezeket a hisztiket magadban tartod. Enyhén szólva is gáz. Az meg főleg, hogy amikor felhívott ahelyett hogy elmesélted volna amit akartál, azt vártad hogy rákérdezzen. Az ilyen női játszmázásokkal teszitek tönkre a kapcsolatot.
2021. dec. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan micsoda hatalmas probléma. A tini párkapcsolat lentebb van. Ha ennyire mesélhetnéked van akkor kezdj bele ne a másiktól várd már hogy pitizzen érte.
2021. dec. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Tehat volt egy szamara fontos kerdese, ami miatt felhivott, te meg annyira sem vetted a faradsagot, hogy elmeseld neki a szamodra fontos dolgot? Alad kell kerdezni, hogy meltoztass meselni? Komolyan, ezek a jatszmazos tiszteletkorok iszonyatosan tudjak rombolni a kapcsolatokat.
2021. dec. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Siralmas hiszti. Irigyellek, hogy így unatkozol.

37n

2021. dec. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Neked nem konkrétan ezzel a történettel van bajod.Ez csak egy vetülete a problemának.Alapból azt érzed,hogy mellözve vagy.

Ennek az okát kell kideríteni.Miert van ez benned.

2021. dec. 2. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!