Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan èrzem rosszul/csalódot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan èrzem rosszul/csalódottan magam emiatt?

Figyelt kérdés

Párommal 6 ève vagyunk együtt, és nyilván én is mint a legtöbb nő vártam a 'meglepetèst' amikor elhatározza magát és megkèri a kezem.


Nemrèg iratkoztam be egy autósiskolába, és amikor a párommal mèg csak terveztük,hogy akkor nekikezdek,volt egy olyan viccnek tűnő mondata, hogy mire megszerzem a jogsit lekellene cserélnem a vezetèknevem. Akkor nem vettem komolyan, majd amikor a beiratkozásnál kérdezte az oktató, hogy tervezek-e nevet cserélni az iskola alatt, a párom rávágta,hogy igen.

Ennek nagyon örültem, ezután minden nap izgatott voltam hogy huu nemsokára megfogja kérni a kezem.

Aztán eltelt kb két hónap, behívtak, hogy töltsem ki a papírokat mert nemsokára vizsgázni megyek. Kérdezi az oktató, hogy szóval kicseréltem a nevem mert úgy kellene írni a szerződèsbe...én meg persze mondtam, hogy hát nem. Szóval már így marad a jogsin a nevem ahogy most van.

És itt nem is ez a lényeg mert eddig is elvoltam vele, de kissé csalódottságot èrzek, olyan mintha elhúzta volna előttem a mèzes madzagot és aztán semmi sehol. Mintha hitegetve lettem volna, azt gondolom hogy inkább ne is mondott volna semmit mert így "lelőtte a poènt" és nem is úgy lett ahogy mondta.

Nyilván ezeket nem mondtam el neki, nem fogom számon kérni hogy miért nem kèrt meg, csak teljesen hülye helyzetnek èrzem és kíváncsi vagyok a vèlemènyekre ti hogy èreznètek magatokat ezek után, vagy csak felfújom?

24n


2021. jún. 19. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Istenem 🤦🏻‍♂️
2021. jún. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ott kellett volna elcsípni a jövőre vonatkozó terveiről amikor mondta, hogy nevet fogsz cserélni. De most is rákérdezhetsz, hogy mi volt az a megnyilvánulása. Inkább, minthogy magadban mérgelődj.
2021. jún. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hát ez nyilvánvaló volt, hogy azért mondta mert úgy gondolta addig megkèr,meglesz az esküvő. Aznap mondtam is, hogy nagyon izgatott lettem és örültem ennek amit mondott, ő persze nem akarta firtatni, nem akart több infót kiadni...

Össze vagyunk költözve, sokat nem változtatna az a papír, mègis nekem fontos és vágyom rá , de csak akkor ha ő is így gondolja.

2021. jún. 19. 20:34
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk...2 hónap jogsi szerzésre elég rövid:D

Nekem kicsit több mint fél év volt, pedig nem voltam béna, csak ritkán tudtam vezetni járni és az oktató is nagyon be volt táblazva. Lehet a párod is erre szamított:D

2021. jún. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, arra gondolt, olyan antitalentum vagy, hogy évekbe telik, mire megszerzed a jogsit. Addig meg majd elvesz.
2021. jún. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Te még nagyon-nagyon fiatal vagy a házassághoz, és gondolom a párod is hasonló szinten van. Várjatok még pár évet inkább
2021. jún. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Könnyelmű kijelentés volt.Átgondolta!
2021. jún. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Érthető, ha csalódott vagy és rosszul esett.

Én bitzosan megkérdezném, azt ott akkor miért mondta?

2021. jún. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!