Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezdeményezzek mégegyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdeményezzek mégegyszer vagy ne és felejtsem el?

Figyelt kérdés
Egy szórakozóhelyen odamentem egy fiúhoz ,ezután táncoltunk (átmentünk máshová is),beszélgettünk egy keveset és visszamentünk ez eredeti helyre.Ott ő nemsoká visszament a barátaihoz és később sem jött oda,amikor tőle 3 méterre táncoltunk a barátnőmmel.Megkerestem facebookon,de nemtudom hogy be jelöljem e és írjak e neki. :S
2010. szept. 5. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:
felejtsd el.
2010. szept. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Objektivitásra van szükséged. Tehát mondjuk az a nő, akihez hasonlóvá szeretnél válni, ezt tenné e? Ha nem, akkor tedd azt amit Ő tenne. Ha viszont nem teszed, nem lépsz közelebb ahhoz amivé válni szeretnél..
2010. szept. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tartsd meg a méltóságod. Lehet, hogy még összefuttok valahol. Különben is egy tánc nem jelent semmit!
2010. szept. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,csak nem értem a fiúkat.Ott tetszettem neki,de akkor ezekszerint nem akar semmi komolyat.Inkább nem írok neki...
2010. szept. 7. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!