Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem egy diszkós,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy diszkós, bulizós lánzba, én pedig visszahúzódóbb titus vagyok. Le kellene mondanom róla? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. szept. 5. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
olvass sok regényt! javul a helyesírás!
2010. szept. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Dehogy, erezd jol magad vele. Megtanit mulatni, elvezni az eleted, Te meg megmutatod, hogy neha jo a nyugalom is. Lehet nagyon jo kapcsolat, ha a lany is ugy akarja.


Damien Hill, Te egy kis okoskodo vagy, senki mas.

2010. szept. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
köszönöm
2010. szept. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ő mennyi idős?
2010. szept. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, legalább megismered az élet egy másik oldalát, amit eddig hanyagoltál. Ha ez a kérdés felmerült, akkor már megéri megpróbálkozni a kapcsolattal. Nem biztos, hogy sokáig fog tartani, de próbáljátok élvezni.
2010. szept. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kicsit több mindent írjál le, beszélgettél-e már vele, tetszel-e neki, hány éves, te hány éves vagy, stb. Nehéz esetnek tűnik, pláne ha még fiatalok vagytok mindketten. Én si visszahúzódó voltam, nem is próbálkoztam bulizós lányokkal. Ha már 20 felett vagytok, akkor nem annyira vészes a dolog, mint alatta. De egyéne válogatja még itt is.
2010. szept. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

15 évesek vagyunk. A helyesirási hibákért bocsánat.

Várom a további válaszokat!

2010. szept. 5. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!