Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézett annyira?

Figyelt kérdés
Nos, múlt héten évnyitóról éppen hazafele tartottam a barátóimmel, amiko megláttam volt barátomat és az új barátnőjét. Persze Legjobb bnőm próbálta eltitkolni, hogy ne vegyem észre őket, de hát nem nagyon sikerült neki. Mikor látom volt barátomat akkor midnig meg akarom mutatni, hogy milyen jó a kedvem meg stb stb. Persze mivel bnőimmel voltam am is jó volt a hangulatom. Aztán beálltunk a buszhoz és bnőm mondott vmit mire hátrafordultam és rámosolyogtam. Volt barátom csaja meg egyből nézett. Végignézett rajtam, de nem olyan megvetően. Közöny volt az arcán, de megnézett magának alaposan. Elég fura volt. Én meg csak kedvesen mosolyogva odapillantottam. Nem tudom, hogy volt barátom észrevette-e ezt a jelenetet. Engem nem érdekel a votl csávóm, sőt boldog vagyok, hogy boldogok együtt. De akkor is olyan rossz volt, hogy megnézett.:S Bnőim azt mondják, hogy féltékeny rám a csaj, pedig semmi oka nem lehet rá. Miért nézett? Egyántalán mire volt ez jó neki? 18/L
2010. szept. 5. 13:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Mekkora problémáitok vannak!Az anyámat levadászom basszus!
2010. szept. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy nő mindig megnézi a volt barátnőt... kinél kell jobbnak lenni
2010. szept. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!