Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Nem tudom elfelejt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem tudom elfelejteni. SOS

Figyelt kérdés

A barátommal szakítottunk még 2hete kb,azóta talált mást. Én még mindíg szeretem,nem tudom elfelejteni,fáj hogy az a másik lány van kiírva az msn-jére. És fáj,hogy vele van.Elviselhetetlenül...Nem tudom mit csináljak,elfelejteni nem tudom. És a lány nem tehet semmiről,nem miatta szakítottunk. Nem bírnám elviselni,hogy elvettem tőle.

De mégis annyira fáj..nemtudok felejteni.

Mit tegyek?


2010. szept. 5. 12:43
 1/4 anonim ***** válasza:
én majd 5 hónapja haldoklok mert még szeretem azt a r*hadékot.
2010. szept. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon "egyszerű". Várj! Hogy mire? Arra, hogy kiheverd. Hogy tudnád elfelejteni 2 hét után? Ne butáskodj! Az biztos, ha ő rögtön utána egy msáik lánnyal van, nem sokat jelentesz már neki. Sajnos a fájdalom csak idővel fog elmúlni és ez ellen nem tehetsz semmit. Sok ilyenben lesz még részed, inkább tanuld meg kezelni. Tapasztalatból mondom, elhiheted. Enyhíteni tudod a mindennapokat, ha minél több programot keresel magadnak, elmész a barátokkal szórakozni. Bármit, ami elvonja a figyelmedet róla! Egyszer csak azon veszed észre magad, hogy már nem minden percben gondolsz rá, csak minden órában, aztán már csak minden nap, aztán már a francot sem érdekli, hogy mi van vele. Közhely, de nem véletlenül: az idő begyógyítja a sebeket és ez így van ha elfogadja valaki, ha nem. Az élet megy tovább, éld az életed, keress kapcsolatokat! Túl keveset vagyunk ezen a Földön ahhoz, hogy olyanokra vesztegessük az időnket, akik nem érdemlik meg! Fel a fejjel és hajrááá!
2010. szept. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Tudom, hogy nem ilyen egyszerű, ahogy leírtam. Nekem volt olyan kapcsolatom, amit több, mint másfél évig tartott kihevernem. Volt depresszió, alkohol, amit akarsz. De sok év távlatából csak mosolygok rajta és örülök, hogy volt barátom, aki kihúzott a szarból. Ma már tudom, hogy egy ember sem éri meg, hogy boldogtalan legyél és senki nem érdemli meg, hogy hónapokig vagy évekis sóvárogj utána. Egyszer úgy is találkozol azzal az emberrel, aki méltó a szeretetdre és a szerelmedre! és egyet soha ne felejts el!! AMI NEM ÖL MEG, AZ MEGERŐSÍT! (tapasztalat) :)
2010. szept. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

tudom,hogy programok meg minden,és azok el is vonják a figyelmem...csak annyira fáj..:(

köszönöm a választ amúgy.:(

2010. szept. 5. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!