Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent egy lánynál?

Figyelt kérdés
két hónapja ismertem meg amikor megkért,hogy vigyem haza egy helyről,addig csak látásból ismertük egymást.Másnap elkeztünk beszélgetni msn-en és és azóta naponta órákat beszélgetünk.Bálban is mindig velem volt és volt olyan is,hogy egyszercsak szó nélkül megfogta a kezem és elmentünk sétálni.Haveijaim már megkérdezték,hogy tetszek-e neki de ő azt mondta ,hogy nem,csak barátok vagyunk.lehetne ebből valami a barátságon feül?
2010. szept. 5. 10:30
1 2
 11/17 anonim válasza:
azt várja hogy te lépj először.
2010. szept. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Igen,lépj valamit!:)

Biztos tetszel neki.

Szóval sok sikert,és majd írj,ha összejött;)

2010. szept. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld meg megcsókolni.

Ügyesen!!

:D

2010. szept. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Persze,hogy tetszel neki,en is igyszoktam csinalni,csak van amikor a fiu nem veszi a lapot...en mindjart 16 eves vagyok,mondjuk ma mar van baratom.:P

Na legyszi ird le mi tortent:D

2010. szept. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Egyet értek a többiekkel, tuti azt várja, hogy lépj! :-)

Ahogy a vízilabda meccses sztorit leírtad, meg a többit, nekem az jött le, hogy próbál jeleket küldeni... Ne légy gyáva, a lányok azt szeretik, ha a fiú kezdeményez.

Sok szerencsét és engem érdekelének a fejlemények, írd már le majd :-) 16/L

2010. szept. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100% h tetszel neki!!!De nem a lany kell lepjen eleg volt az h elhivott setalni meg stb. Mit gondolsz pont a barataidnak mondja meg h mit erez?...Egy a lenyeg on magad add mert az teteszett meg neki(ne jarj ugy mind en parszar:P).Es hivd el setalni fogd meg a kezet oleld att,es nezz a szemebe de este legyen inkabb,ha a szemebe neztel es o is visszanez akk megcsokolhatod,mert o is akarja!!!Tapasztalat!Ha sokat dumalsz csak elrontod hidd el:P
2010. szept. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
utolso hozzaszolo vok, amugy en is 16 vok:P es fiu
2010. szept. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!