Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent egy lánynál?

Figyelt kérdés
két hónapja ismertem meg amikor megkért,hogy vigyem haza egy helyről,addig csak látásból ismertük egymást.Másnap elkeztünk beszélgetni msn-en és és azóta naponta órákat beszélgetünk.Bálban is mindig velem volt és volt olyan is,hogy egyszercsak szó nélkül megfogta a kezem és elmentünk sétálni.Haveijaim már megkérdezték,hogy tetszek-e neki de ő azt mondta ,hogy nem,csak barátok vagyunk.lehetne ebből valami a barátságon feül?
2010. szept. 5. 10:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Hát ahogy ezt a kis szöveget olvasom még szép! : D

Nemhiszem hogy nem tetszel neki.. : )

2010. szept. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
De akkor miért mondja a barátaimnak,hogy nem tetszek neki,csak barátok vagyunk.Kérdezzem meg tőle,hogy mi lehetne köztünk?
2010. szept. 5. 10:38
 3/17 anonim ***** válasza:

Add magad és majd meglátjátok. Ha tetszik, akkor meg mond el neki.


Ennyi infó alapján senki nem tudja biztosra megmondani, hogy most tetszel-e neki, vagy mi a helyzet. Arra viszont nem érdemes építeni, hogy a haverjaidnak mit mondott. Nyilvánvaló, hogy ha tetszel neki, akkor se mondaná meg egy csapat srácnak.

2010. szept. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Funktasztikus ***** válasza:
a nők kiszámithatatlanok.. amikor azt hiszed bejössz nekik kiderül csak egy nagyon jó barát vagy.. de az is elö fordulhat hogy a csaj szégyenlös és csak fél bevallani hogy tetszel neki.. nem tok a nökön kilyukadni
2010. szept. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Igen én arra gondolok hogy nem akarja bevallani hátha nem lesz belőle semmi..
2010. szept. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Ebből még bármi lehet!;)

Szerintem csak nem akarja bevallani...

Én mindenesetre drukkolok!:D

2010. szept. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Mennyi idős(ek) vagy(tok)?

Szerintem jelzést vár tőled, ő már nyitott! Tuti lenne belőle valami, ha bátrabb lennél!

2010. szept. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
én 16 ő 14
2010. szept. 5. 10:53
 9/17 A kérdező kommentje:
Olyan szitu is volt,hogy a tvben náztünk egy vizilabda meccset és a vizilabdás küldött egy puszit,én erre mondtam,hogy én is küldök.Ő erre azt mondta,hogy a tiednek valahogy jobban örülök.
2010. szept. 5. 10:57
 10/17 anonim ***** válasza:
kérdezz rá, hogy mit gondolna arról, ha kettőtök között több lenne barátságnál
2010. szept. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!