Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Titeket zavarna, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Titeket zavarna, ha a barátotok nem mondaná el, hogy mikor van a szülinapja?

Figyelt kérdés
És mondjuk csak a Facebookon értesülnétek róla az nap. 🤔
2021. nov. 23. 12:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
10 Akkor ezt írdd, mert eddig minden hozzászólásod ellentmondásos volt.Ne másokra haragudj már azért, mert nem tudod magad kifejezni.Szerintem senki nem mondja magától mikor van a szülinapja, csak ha megkérdezik.A párok meg megkérdezik egymást.Neked ugye sosem volt kapcsolatod?
2021. nov. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

#11

Egyszer volt, de az csak 9 hónapig tartott. Igaz, amolyan se veled-se nélküled dolog volt, általában akkor volt valami, ha a csaj unatkozott, és hívott valamiért. Lényegében csak egy szex kapcsolat volt, bár eléggé megbántam. 🤷‍♂️

2021. nov. 23. 13:57
 13/18 anonim ***** válasza:
amikor te megkérdezed az övét, úgyis megkérdezi a tiédet
2021. nov. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Simán!

Ez tök lényegtelen kérdés, bár eléggé infantilis így is, de ki tudja, mi van még elhallgatva?


A felesége?

A 12 év sitt emberölésért?

2021. nov. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

#14

Azt is elhallgatja, hogy Waffen SS veterán, de egy titkos náci szérum miatt halhatatlan, meg nem öregszik, nem? 🤔🤦‍♂️🤷‍♂️

2021. nov. 23. 17:08
 16/18 anonim ***** válasza:

#15, te 9 hónap szar kapcsolattal csak logikázhatsz max.

Nekem igazi nőim voltak normális sok éves kapcsolatok, tán több is, mint illett volna.

Nem tudom, hogy és mikor tudtam meg, de valahogy mindegyinek tudtam és ők is tudták az enyémet.


Akiére emlékszem, még ma is felköszöntöm.

Még egyik se vàgta át ezért a torkomat.


Neked valójában nincs születésnapod, ha egyszer csak összevonva ünnepliket.

Kézcsókom a szüleidnek.

2021. nov. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

#16

"Neked valójában nincs születésnapod, ha egyszer csak összevonva ünnepliket."


Nem igazán zavar ez. 🤷‍♂️

2021. nov. 24. 13:23
 18/18 A kérdező kommentje:

#te 9 hónap szar kapcsolattal csak logikázhatsz max."


Na és? Annyira ez sem hat meg, hogy szar volt a dolog. 🤷‍♂️


"Nekem igazi nőim voltak normális sok éves kapcsolatok, tán több is, mint illett volna."


Hát, őrülj neki. Én örülnék, ha ennyi tapasztalatom lenne.

2021. nov. 24. 13:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!